mrcha

18.02.2010

dobré ránko, tak mrcha dorazila dnes ve vší parádě je to super bolí mě úplně všechno, jak jsem vysadila prášky tak to fakt stojí za to :§) , tak jdeme do 7 měsíce snažíne :-)

ahoj verus,já čekám mrchu asi za 5 dní a pokud dorazí tak se budu přesouvat taky do 7.měsíce snažení.a 7 je štastné číslo tak už se určitě zadaří.jinak po vysazení HA to mi teda povídej mě břicho vždycky bolí šíleně.nejhorší jsou první dva dny pak se to dá.tak at brzy :spid: odejde at se můžete zase snažit. :h:

Ahoj holky snaživý,jak to tak čtu tak vzpomínám to naše snažení! Nakonec se to povedlo po pul roce a za pár dní už bude miminko doma! Prošli jsme všeljaké prohlídky a odběry,přítel byl i na spermogramu! Nevím co pomohlo,ale když jsme šli na testy spermií tak nám řekli že musí přítel aspon tři dny být bez výdeje,tak jsme museli :*O*: odložit. Pak nám to došlo, dělali jsme to skoro každý den někdy i dvakrát a mršky byli asi plané tak jsme se snažily si dávat aspon tři dny klidu a povedlo se :C]]: příští návštěva nedorazila a já se začala kulatit! Nevím jestli to bylo tím,ale povedlo se! Prostě chci říct at to nevzdáváte a hlavně vydržíte,určitě se to povede :)

to me mrzi,snad to vyjde pristi mesic,,,,ja porad cekam co se me z toho vyvine,kramy nikde,carka nikde,,,to cekani sileny.......neboj,ono se to povede...musis bt silna a verit

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka