Máte některá zkušenosti se sirupem SEDALIA

13.01.2010

holky prosím která máte zkušenost s tímto sirupem Sedalia, doporučil mi ho doktor na lepší usínání prcka jsou mu 4 měsíce, prý je to neškodný a jsou to homeopatika i v lékárně řekli, že je to neškodný, ale stejně se raději ptám.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky holky, mám holčičku, je nám rok a v noci se stále budíme a dneska nám doktorka konečně povolila tuhle Sedalii, tak ji dneska vyzkouším a doufám, že už se konečně vyspím :)) dala bych za to nevím co... :)

Mám zkušenost- nám vůbec nepomohl.Malý mi nespí od narození a každou noc se třeba vzbudí a 3 hodiny mi nespí,nebo se prostě budí po hodině,ve dne nespí...je to tragédie.U doktorky si na to stěžuju od narození a taky jsem se ho bála dát dříve,než v roce,ale teď v 10.měsících nám ho dr.povolila.Dávám ho skor měsíc a je to stejné,jako když jsem ho nedávala,naprosto stejné a tojsem i přestala kojit,že třeba je to i tím a ne,takže za nás nevidím efekt bohužel....a budu ráda,pokud někdy budu spát aspoň 2 hodiny v kuse bez buzení a za celou noc bych dala všechno,snad se dočkám :?

In reply to by Hanka29

Ahoj, náhodně jsem na tuto diskusi narazila a ač jsem sirup kupovala pro dceru mnohem starší, než tu většina z Vás máte děti (2 a 3/4roku), tak mohu jen chválit. Od 6ti měsíců spala krásně a klidně ve svém pokojíčku, zhruba od roka celou noc a teď v 2,5 roce se začala budit klidně 5x za noc a strašně plakala a vyděšeně letěla k nám do postele, kde jsme jí až do rána nechávali spát u nás a i tak se v mé blízkosti do rána několikrát vzbudila. Máme i 4,5 měsíčního chlapečka, co ho to velice rušilo (budili se dokola navzájem) a s manželem jsem se děsili každé další noci...Tenhle sirup nás doslova zachránil. Bereme ho 2x denně (teprve 3 dny) a od první noci spí malá od 9ti večer do 5ti do rána, pak příjde k nám se pomazlit a v klidu u nás dospí až do sedmi... Jsme nadšeni... Napadlo mě jen, jestli případné neúspěchy s tímto sirupenm nejsou způsobeny špatným užitím. V rodině používáme homeopatika časteji, tak jsem věděla, že ho malé musím dát do čisté pusinky, ráno na lačno a snídani až 30min po a večer hodinu po jídle a 30 min po opět nejíst nepít... Zkuste, třeba je v tom zakopaný pes. Moc bych Vám všem přála, aby to zabralo tak krásně jako u nás... A napište, jak jste dopadly :-)

In reply to by RenčaM

holky tak jen pro zajmavost, dneska jsem volala dr. kolik mám málemu dávat, že v lékarně to neví a hlavně že je to pro děti od 1 roku, tak mi řekl, že úplně přesně to neví, tak jsem mu řekla že na netu je dávkování ráno a večer jednu čajovou lžičku,ale že je to pro roční , tak mi řekl ať dávám jen jednu na večer a že mu to i říkal dealer který mu to dodává, a že je to naprosto neškodný. A ještě jedna prosba vy holky co už s tím máte zkušenosti bylo to nějak znát že to dáváte??

In reply to by ambra

ahojky, já osobně s tím zkušenost nemám, ale kamarádka taky dnes volala své dr ohledně užívání a prý má dávat čajovou lžičku 30 min před spaním,dala jí ten sirup už včera na noc a bez efektu, tak uvidíme po dnešní noci,jestli to zabere :-)

In reply to by Hanka29

ahoj mám úplně to samé doktor mi ho doporučil a řekl že dávkování je tam napsaný, dnes jsem ho koupila a v lékarně mi neporadili. kolik je tvému prckovi když mu dáváš tu jednu lžičku?? no nejspíš budu muset asi dr. zavolat-kolik dát. mj. mému málému je 4 měsíce no stejně pořád váhám jestli dát nebo nedát.

In reply to by ambra

Ahoj,nyní mu je přes 10 měsíců,ale dávala jsem je už poprvé někdy kolem šetého měsíce a to mi řekli v lékárně,že se to jako nesmí,až od roka atd...oni se kryjí,takže prostě tu lžičku celou dobu dávám ale stejně fakt jako NIC!!

My jsme ho také měli, a pomohl nám. Jiřík spal konečně bez vzbuzení celou noc a byl i celkově klidnější. Pro mladší děti než jeden rok se má užívat na doporučení lékaře, pokud ti to doporučil tak bych strach neměla. My ho měli když malému bylo deset měsíců.

My jsme ho měli. Jurášek nespával celé dny a noci,tak nám ho taky doporučil Dr. a musím říct - ze své zkušenosti - že nic lepšího neznám. Zabral nám hnedka první noc a my jsme se s manželem poprvé po půl roce celkem vyspali. Je to sice jen na 10dnů,ale od té doby máme klid. Takže já za sebe doporučuji.

In reply to by Lucouš

Tak že si mu ho dávala jen těch 10dnů, jak tam píšou? Jestli já jsem ho neměla dneska už dát :00: Teď už teda Adámek spí, tak doufám,že se zase ve 23hod nevzbudí a nebudeme ponocovat do 3hod.

Jé dneska jsem ho koupila v lékárně, na doporučení maminky tady, tý to poradil dr. V letáku teda píšou že je to od 1roku, nám bude 10měsíců, ale stejně jsem ho ještě nedala. Tobě prcek špatně usíná nebo se v noci budí, je mi teda divný, že ti ho doporučil už u takhle malého.

In reply to by RenčaM

do minulýho týdne usnul během půl hoďky a spal až do 3 hodin. A od minulého pondělí z ničeho nic nemůže vůbec usnout ani přes den natož v noci zkoušeli už jsme úplně všechno ale než ho opravdu uspíme trvá i tři hodiny :^O^: a už je to fakt sílá, tak jsem to říkala doktorovi a on mi tohle doporučil, proto jsem se tady raději ptala, ale zase si myslím že kdyby to mělo nějak ublížit nebo vadit tak by mi to asi nedoporučil. Kdyby to byla nějaké chemie tak o tom ani nepřemýšlím a určitě bych mu to nedala, ale zase když jsou to homeopatika. No nevím ještě uvidím a ještě se pozeptám. Pořád si říkám a doufám, že jak rychle to přišlo tak že to zase brzo přejde a Kubík začne zase usínat normálně. Ale každopádně všem moc dík za názory :+^*:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka