Mamky poraťe co se Sunarem..

24.09.2012

Ahoj maminky,možná se budu ptát trochu hloupě :dance: . Malému je 10m a stále kojím,potřebuju ale přejít UM,koupila jsem Sunar Nutra Defence nebo jak se to jmenuje a zjistila jsem že si nevím rady.Malej už jí normálně všechno co může,celej den má něco v puse a když chtěl tak se prostě přisál a bylo. ale já ted nevím kolik ml toho UM mám dávat a jak často? To se v návodu nepíše.A hlavně..JAK TO DĚLÁTE V NOCI???To jdete,převaříte vodu,počkate až to vychladne a pak podáváte,jo?? To se malej zbblázní než to bude hotový. Prosím i rady,děkujíí

Kliknutím vložíte smajlíky:

děkuji za komentáře,Sunar mu celkem chutná,ale v noci jsem to vzdala a dala mu prso,ježiš to je tak pohodlnééééé!! Chci ho to v noci odnaučit,ale nějak se mi nedaří,já to nechápu,večer zblajznul kaši,skoro celou falšku mléka a stejně se mi dvakrát vzbudil..

Jak píšou mamči,uvidíš,kolik ti vypije. Já to dělala tak,že jsem měla 2konvice,v jedný vodu pro malou,kterou jsem převařila a když v noci vstala,tak jsem ji jen trošku přihřála.

Ahoj, teda určitě bych mu v noci mlíko nevařila, na to si ho neuč nebo chcípneš. Jinak samozřejmě nevim, co ti vezme, ale pokud chceš nejbližší náhradu mateřskýho mlíčka, dělej mu zeleninový a ovocný šťávy. Bude mnohem zdravější a někde sem četla, že se do sunaru snad přidával glutamát sodný, doufám, že už se to nedělá, ale ověřila bych si to. Přišel mi nějakej vzorek umělýho mlíka od hippa a bylo to bio, možná kdybych musela, koupila bych bio.

Pokud má malý 10m, tak předpokládám, že všude vleze, všechno olizuje a strká do pusy včetně hlíny, psích granulí nebo bot. Takže mi převařování vody přijde zbytečné. ;) Já synka přeučovala na Sunar taky v tomto věku, vstával mi na kojení co dvě hodiny a to se nedalo dál vydržet. Normálně jsem první večer udělala podle návodu 240ml vody a osm odměrek (koupila jsem obyčejný Sunar od 6m), vodu jsem dala kojeneckou jen přihřátou v mikrovlnce. U nás měl Sunar hned úspěch, syn vychrupl celou lahev a prvně za svůj život spal celou noc. :)

Čauky,co se týká množství,tak uvidíš,kolik ti vypije.Udělej třeba 160 ml a uvidíš.Já to v noci dělala tak,že než jsem šla spát,tak jsem si převařila vodu,hodila do termosky a malá,jak se vzbudila,tak pokud byla voda horká,naředila jsem kojeneckou vodou s bylo to.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tak my byly na UM skoro od začátku..měla sem teda Nutrilon a tam to myslím bylo napsáno kolikrát denně cca by mělo dítě v určitém věku mít, ale já bych to udělala ta, že bych dávala Sunar tak jak si byla zvyklá kojit..udělala třeba víc toho a počkala kolik toho dítě vypije..na noc sem v 10 měs myslím už dávala noc kaši takže snědla kaši a pak se doprala Nutrilonem a hele to mi myslím pak spala až do rána takže přes noc sem ani nic už nepřipravovala a udělala další Nutroš až ráno když se probudila..převařila vodu, umíchala Nutroš a v lahvičce dala chladit do studené vody, a bylo to vcelku rychle

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Mě kaši sní,pak se ještě přicucne a dobrý,pqak se vzbudí jednou,tak mu dám čaj..dobrý..ale po druhý mi na to už neskočí a řve dokud nedostane prso..bude to boj..

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

a proč nechceš už kojit? já kojila jen cca dva měs a mrzelo mě to- no hold bojujeeme se vším, s kojením, mluvou, počůráváním :s: ...tak večer něco jiného třeba nějaký zeleninový příkrm?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

není nutný odstavovat... jen určit 1-2 kojení v pevné časy a v noci prostě nedat... trvá to tak 3 noci, kdy se nevyspíš, ale není nutné učit na sunar :D

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tak to jo..hele tak třeba měj jen připravený čajík nebo tak něco aby se uspokojila tím "zadudláním" a nebo odtříkej do lahvičky

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka