máme ho taaaaaaaaaaam :-)

27.07.2009

holky tak mám takovou radost,včera jsem Barušce našla první zoubek,zítra má půl roku a už ho v pusince má...a to nebyly ani žádné příznaky nic,myslela jsem že tam má puchýř od lžičky ale byl to zoubek,já jsem tak šťastná...jo a už se ta naše šikula učí lézt po čtyřech,zítra jdem do poradny tak už možná konečně budem očkované...tak jsem se sváma chtěla podělit o tu mou radost :c: :c: :c: :c: :c: :c: :c: :c: :c:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky, móóóc gratulujeme k zubíku. Nám se také vyklubal teprve nedávno a hned po něm následoval druhý. Malá je strašně roztomilá, když se usměje a vycení zubíky. Tak ať dobře dopadnete na poradně a Baruška dobře snáší očkování. Pa Petra a Lindička

holky já jsem tak šťastná,děkujeme za gratulace,všechno se nám to teď krásně sešlo,bude mít zítra půl roku a už jí vykukuje první zoubek a zítra možná konečně budem očkované no a v sobotu jí uděláme malou půlroční oslavu,že to s námi tak dlouho vydržela,holky ani nevíte jakou z ní mám radost,je to moje šikulka... :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :girl:

Ahojky, tak moc gratulujeme :qu: Nám vylezl první zoubek 2 dny před tím, než měl malej půl roku a za týden nato mu vylezl vedle hned druhý. Tak třeba se taky brzy dočkáte druhýho........ :one:

Gratulujeme! :qu: Nám vyliezol prvý v sobotu a už sa tlačia minimálne dalšie dva hore (všetko iba na lavej strane). Tiež to Haničku asi nebolí ale papá velmi máličko. :hu:

gratulujeme k prvnímu zoubu!!!Věřím,že máš radost,já jí taky měla a i jsem ten první zoubek obrečela.Já se lekla co tam máte.Jak jsi psala Máme ho tam ...a před pár dny že máš pocit,jako by jsi byla znovu těhu,tak jsem myslela už kdoví co :)

In reply to by Veerdi

kdyby tady nebyl můj tak bych taky brečela,měla jsem prostě takovou radost že s emi z toho chtělo až brečet...no testík jsem si nedělala ono ten pocit nějka přešel,tak na to kašlu,ať přijde co má,ale už si myslím že těhu nejsem,prostě je moc horko a asi každému je divně...ale děkujuuuuuuu

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka