Maliník, lněné semínko .... kdy, jak apod. :-) | Moje těhotenství.cz

Maliník, lněné semínko .... kdy, jak apod. :-)

Obrázek uživatele Freya

  Tak ... dneska jsme 34+0 a mě najednou napadlo, že bych asi možná měla začít "něco" dělat ... koukala jsem tedy na net na maliníkový čaj, lněné semínko a masáž hráze (že existují, jsem věděla, ale pořád jsem si říkala, že blíže se zajímat je času dost :///: ) ... a ... mám z toho v hlavě trošku maglajz - respektive - co člověk, to názor (nejen na účinnost - chápu - prostě to není prokazatelné Dirol , ale i na to, odkdy užívat, jak často apod.). Tákže (jelikož se mi tu vždy dostalo hezkých rad Jednička ):
  1)Co všechno jste užívaly/dělaly?
  2)Od kdy jste co užívaly?
  3)Jak často?
  4)Pomohlo to?

  Moooc díky všem za cenné rady Sluníčko

  Komentáře

  Obrázek uživatele Zdenda3

  pila jsem maliník a stejně jsem přenášela a rodila skoro 2 dny a to třetí dítě

  Obrázek uživatele snezenka08

  Já zkoušela lněné semínko :///: vždy jsem si trochu přisypávala do housky poslední měsíc před porodem. Nevím jestli to bylo tím, ale porod jsem měla rychlý a snadný. Ale já tomu celkem věřila na rady své babičky Jednička (prý pomáhalo i dobytku kravám před otelením, je to možná k smíchu, ale něco možná na tom bude)Tak nevím ono zaručit to nejde, pořád to člověk musí brát s rezervou Wink

  Obrázek uživatele Rokl

  U prvního porodu jsem nedělala nic...taky mi nic nepomohlo :s:. Ne vážně, porod nic moc.
  U druhého jsem pila maliník a k porodu jsem dostala od kamarádky diantalgel. Porod byl hodně rychlý, moc hezký, šitá jsem byla dost, ale proti prvnímu porodu mi to tehdy celý přišlo jako ráj. Takže jsem byla vlastně moc spokojená.
  U třetího porodu jsem pila maliník a pořídila jsem si epino balonek, abych trénovala k porodu spodek. Porod byl superrychlý, bez poranění, bez jakýchkoli následků, vlastně jsem nemusela ani tlačit, dcera si vylezla téměř sama.

  Lněný semínko neznám, prej je hnusný, tak jsem si ho nikdy nekoupila. Maliník mi chutnal, takže ten jsem pila od 34 týdne hodně.

  PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

  Ahoj holky,
  jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

  Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

  Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

  Holky, nezažila to některá?
  Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
  Nevíte z čeho to je a co na to?

  Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

  ahoj holky Pápá
  určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
  V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

  Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

  Ahoj,
  jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

  Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Červené pupinky

  Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

  Hledám

  Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...