lázně Bělohrad - účinek?

18.02.2013

Ahojky, ráda bych se na něco zeptala, zda máte některá zkušenosti s léčbou v lázních. Jsem po laparo operaci vejcovodů a apendixu, snažíme se už přes dva roky o miminko, veškerý vyšetření manžela v pořádku, ale nedaří se. Doktorka mě posílá na komplexní lázně s indikací sterilita a infertilita. Byla jste taky některá? Pomohlo vám to? Jak dlouho po návratu se zadařilo? Díky moc :a:

prosím tě, pokud ti lékař doporučí a předepíše lázně z důvodu, který píšeš, hradí ti aspoň část pojišťovna, nebo, je to celé na tobě, díky, kamarádce, která je po 2 operacích a 6 let se pokouší o mimi, řekli, že nemá nárok...

In reply to by petra.nn

To se divím, že by neměla nárok. Já mam komplexní lázně, takže platí všechno pojišťovna. Spíš bych změnila doktora, je blbost aby neměla nárok. Když jsem se na lázně ptala už dřív obvodní kvůli něčemu jinýmu, tak mi řekla, že to je hodně levná dovolená a že mi je nedá, ani příspěvkový. Gynekoložka zase bez problémů je napsala, jsem po druhé gynekologické operaci, (tu první mi dělali už před pár lety) snažíme se přes dva roky o první mimi, jednou potrat, jednou zamlklé těhu, řekla že je nárok na komplexní lázně a revizní z pojišťovny to prostě schválí, že se nemám obávat. Mrzí mě, že jí ty lázně nedali, 6 let, to je strašně dlouhá doba, to je mi moc líto, zkusila bych na jejím místě optat se někoho jiného.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka