krve by se ve mě nedořezal | Moje těhotenství.cz

krve by se ve mě nedořezal

Obrázek uživatele barushe

  Holky teď mě málem trefil šlak :jawdrop: , šla jsem do sprchy, celá jsem se oholila, bo jsem byla jak medvídek, vylezu jdu se utřít do kuchyně, protože jsem tam měla nachystané mazání najednou jsem zjistila že jsou na ze skříně vytaženém čistém ručníku takové hnědožluté fleky a semo tamo i krev, málem mě fakt jeblo, po rozdýchání jsem to prozkoumala ještě jednou a zjistila že ty fleky jsou suché (asi jsem si blbka znečistila ručník při barvení a ono to nešlo vyprat, ručníky nežehlím a skládala to asi mamka tak si toho nevšimla, nebo to neřešila) trochu jsem se uklidnila šla jsem pro zrcátko a se slzami v očích :r: inkriminovanou oblast důkladně prozkoumala.........no jo lopatička už si na ni nevidím tak jsem se pořezala, já jsem za to tááák ráda, ani nevíte jak fakt sajgon Koulení očima , ještě že mě malinká kope Holčička hned jsem se uklidnila. Musela jsem se podělit jakou mám debilní neděli misto procházek stresuju po holení :ww:

  Komentáře

  Obrázek uživatele ricky1

  Manžel mne pořád straší, že když mu to nepujde strojkem ani žiletkou tak na mne vem voskové pásky.. :r: ale to mu teda nedovolím..aua..je to sranda..mne to čeká ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, ale asi vemu na pomoc zrcátko a manžela..

  Obrázek uživatele Handiiiik

  máme fakt podobné příhody :s: mně se tohle stalo minulou neděli. já se holila dole strojkem. najednou, když už jsem se myla, v rozkroku krev. :O udělalo se mi zle, ale pak mi to docvaklo. i když od strojku bych to nečekala Ne :s:

  Obrázek uživatele barushe

  ty jo ty naše pipiny nás pěkně stresujou :jawdrop: :s: :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele barushe

  holky jsem si to fakt užila od začátku až do konce než jsem si to celé od vás přečetla jsem se fááákt ze srdce zasmála, dobrá debatka, jak píše Strnajíček aspoň se nenudíme!!!!

  Obrázek uživatele barushe

  ty seš expert, sotva jsem k tomu dosedla z prdla hrdla jsem se zasmála:-D :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele barushe

  ty seš expert, sotva jsem k tomu dosedla z prdla hrdla jsem se zasmála:-D

  Obrázek uživatele javorka

  Ahoj Baruš,tak to je mazec.U nás se holení ujal manža,i když se mu do toho moc nechce,já mám u toho vždycky šílený nervy.Já si užila z pátku na sobotu.Začala jsem špinit,bylo to po sexu,tak jsem si to snažila trochu omluvit,ale z nervama jsem byla úplně v prdeli.Naštěstí to do rána přestalo a mimouš stále čile kope,tak jsem už ok.Dnes jsme byli v Ikei pro pokojíček,tak ho budeme postupně dávat dohormady.Už se těším.

  Obrázek uživatele barushe

  ahojky Leňátko, to je dost, že se taky ozveš, s tím sexíkem, to je mazec, to budeš mít strach příště něco podniknout, ale taky mě uklidnila malinká, když mě hezky pokopala, jsou to nervy, jak cyp, co kotník už v poho???

  Obrázek uživatele javorka

  Ahojky,já ti psala v pá email,nic ti nepřišlo?Už mě ten net začíná štvát,dělá si co chce.Dopol jsem tu psala zážitek z dnešní cukrovky,tak si počti.Kotník už je v poho.S tím sexíkem to ted tak horký nebude,ale né kvůli špinění,ale protože mě sere manža.Pěkně si to u mě o viku podělal a včera v Ikei tomu ještě nesadil korunu,takže at si chlapec pomůže sám.

  Obrázek uživatele barushe

  ne mail mi nedorazil, to bych ti hned odpověděla, jsem na pC denně, tak nením kde se stala chyba, ty jo ty už máš za sebou cukrovku, jo??? není to brzo?? Vlastně není ono se posílá mezi 24 až nevím kolikátým týdnem, no tak nás to taky čeká brzo, musím to najít a počíst si. Copak manža podělal, to zas bude dobrý, musíš brát v potaz že je to jenom chlap :s: :s: :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele Radka M.

  no, to jsou stresy ti povím....to jo teda :O Ono celkově to holení už nebude žáááádná sranda, to jsem teda zjistila v pátek já sama, nohy, ty ještě zvládnu, protože ty si dám nahoru a holím je holícím strojkem popřípadě je mám pokrčené, na to mám techniku dobrou, to jde...ale při holení nohou jsem si říkala, že bych se vyholila i mezi jenže taky už mám bříško, které vyčnívá a přes něj si až tak nevidím, tak jsem volala manžela :s: a ptám se ho jestli by mě oholil, nebo jestli mu bude vadit, že budu zarostlá :s: tak prý mu to vadit nebude. No, ono asi, měl strach, ale dřív nebo později ho budu muset přesvědčit, protože pokud jemu nebude vadit dlouhý bobr, tak mě teda jo :s: ještě k tomu v období léta... :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele barushe

  no to jo, a hlavně když se to neholí pravidelně tak to pak jde o dost hůř a připadá mi to nehygienické, všude to píchá, co si budem vykládat, ale je mi jasné, že bude hůř, že si ještě užijem a pár dramatických okamžiků s žiletkama zažijem :///:

  Obrázek uživatele Radka M.

  jenže vykládej to chlapovi který tomu prd rozumí :s:

  Obrázek uživatele strnaj

  to jsem se pobavila u čtení všech článků, které jsou níže:)
  Tedy nejprv jsem se vylekala, co že se Ti to stalo, uf ale pak jsem si oddechla, a ještě ty příspěvky od holek, jojo, aspoň se nenudíme,co?
  Tak všem holení zdar!
  PS: mě to čeká asi tak za půl hoďky, ale též si na ni už nevidím a tak musí Jiřík:) a tím pádem máme o zábavu postaráno

  Obrázek uživatele petulik133

  Fuj teda to šoky co, hlavně, že je vše v pořádku Wink . Já si za chvilku na holení přizvu partnera jak se znám holení se zrcátkem by u mě dopadlo asi katasrtofálně :s:

  Obrázek uživatele ricky1

  Ahoj, tak já se s váma taky podělím...Stalo se mi něco podobného. Spršila jsem se a přitom holila dole..no a jak se tak snažím přes bříško, tak se koukám a najednou teče do odpadu voda ne čirá, ale taková špinavá, jakoby při začátku ms...taková tmavě hnědo červená..no jak před ms...tak jsem se vyděsila, manžel byl se mnou v koupelně, tak jsem myslela, že mne jebne..a to doslova a dopísmene.Teklo to asi 10vteřin a pak nic..tak jsem se opláchla, poprosila manžela o nějakou vatu..osušila a chystala se do porodnice..jenže jsem si ještě zavedla tampon, abych zjistila, jak moc krvácím a po vytažení jsem byla uvnitř čistá...po prozkoumání, jestli jsem se řízla, tak taky nic..no prostě dodnes nevím, co to bylo..ale nikomu to opravdu nepřeji prožít, protože jsem měla tlak šílený a chtělo se mi brečet..No každopádně od té doby byl klid a malá kope, na 3D jsme byli a je v pořádku..takže uvidím teď v pátek v poradně, co mi řekne dr. Bavila jsem se s kamarádkou a říkala, že se jí to taky stalo během těhu..hlavně po sexíku, nebo když se moooc přetáhla..ale brrrr fakt to je hnus.

  Obrázek uživatele barushe

  no tak to je taky mazec, to bych byla málo v pr..... no tak jak dneska, na ty víkendy je to strašně nepříjemné lítat po pohotovostech, nebo po špitálech, v týdnu to jinak cvičí s psychikou, ale vůbec je to na ho..... někdo ani neví, že je těhu 9 měsíců a někdo si to prostě vyžere

  Obrázek uživatele ricky1

  no jo, já bych jela ihned, ale když jsem nekrvácela??Víš jak..přijedu do pordnice a řeknu, že jsem asi krvácela ve sprše, ale že jen 10vteřin a teď nic..no a právě že já mám celé těhu docela klidné a najednou toto..no prostě je to hnus..přepadne tě taková panika, že nevíš v tu chvíli, co si myslet a dělat, ruce se klepou a v očích slzy...páč máš strach to je jasný..jinak k tomu holení..včera mi manžel škubal chlupy na nohách..vzal si epilátor a hezky mi je oškubal..sice to malinko zezačátku neuměl, ale pak se do toho dostal a bylo to fajn..já se u toho už trápila..ale ten spodek holení...to asi nebude chtít..bude mít strach. Tak uvidíme.Možná to zkusíme tím epilátorem, je tam i holící hlava, tak to nebude tak nebezpečné jak žiletkou..

  Obrázek uživatele Rokl

  :s: A proto mě musel holit manža...já jsem na sebe fakt nedošáhla a na slepo jsem to neriskla :s: Ach jo, to byla tehdy romantika...manža nadával, já cukala, páč jsem se bála, že mě pořeže, navíc jsem si vždycky sedla do vany a tu jsem prakticky celou ucpala... :///: Stýská se mi :ww:

  Obrázek uživatele Rokl

  :///: My taky nemohli....ale ona to byla fakt taková sranda, že na TO manžel asi ani nepomyslel :s:

  Obrázek uživatele barushe

  já už mám takovej pupiš, že musím se zrcadle, ale Oli fakt masakt, teď akorát chodím a kontroluju kalhotky, jsem idiot, kdybych se radši nechala zarostlá nemusela jsem stresovat!!! Nemáme to jednoduchy.

  Obrázek uživatele barushe

  :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: hororová scéna...Oli při holení :s: :s: :s: :s: :s: máš nmanžela ať tě oholí on, prej to chlapi rádi dělají, já na to nikoho nemám, tak to musím probnout :s:

  Obrázek uživatele barushe

  :s: :s: :s: :s: :s: :s: Ne Ne Ne tak to by teda nešlo, když né sexik, tak ani holeníčko :s: :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele Tina

  :s: toz to si mne pobavila, no holt je to brisko uz velky, ty ses zarijova? Chce to poradny zrcadlo :///: Jednička

  Obrázek uživatele barushe

  ano jsem zářijová :°: a s tím zrcadlem to taky není ono, to je boj jak cyp a stejně mám zranění Koulení očima Koulení očima Koulení očima

  Stránky

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Nechtěné těhotenství

  Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

  Ahoj, tak zkouším jestli pak je tady ještě někdo na slovíčko!!!!!!!

  Ahoj holciny, mam dilema, nemuzeme se s pritelem dohodnout na jmenu pro naseho prcka.Muj favorit- Bruno mi u nikoho neproslo, chapu, je to hodne neobvykly jmeno u nas a nechci aby se mu deti posmivali.Libi se nam Dennis, Benjamin, Dominik, Fabian.Bude mit ryzi cesky prijmeni Horacek, ale cesky jmeno jsme nejak zadny nevybrali.Co myslite, ktery je nej nej?

  Zdravim vsechny, nemuzu spat, tak vybiram soupravu do postylky pro naseho chlapecka, co myslite, ktera je hezci?

  Ahojík holčiny, tak jsem zas po pár měsících sebrala odvahu a čtu si tu průběhy porodů. Opět jsem vydržela tak do pátého a pak už ty dojemnější konce jen proslzím :\\: a další čtu rozmazaný Dirol .

  Ahoj holky tak jsme byly včera na vítáni občanku,a proběhlo to hladce.Byla to záležitost 30min:) Přišly jsme tam nahlásily jméno šly si sednou s Barunkou do první řady a tatínek s babičkou seděly za náma.Pak začal místostarosta mluvit ,zazpívaly nám děti ze školy,přednesly básničku.Pak nás volaly postupně tak jsme se šly podepsat do

  Ahojky,asi mi už z toho pěkně hrabe,ale když jsem ted dostala utrogestan na špinění a přestala jsem okamžitě špinit,mám to brát jako pozitivní příznak toho,že těhotenství bude zachováno?Na kontrolu jdu až zítra a jsem pěk

  Pěknou neděli Smile Holky chtěla jsem se zeptat, vy které jste s prďolkama u VZP, čerpaly jste už nejaké příspěvky a jaké? Díky!papa Pápá

  Ahoj holky, na tyto stránky chodím moc ráda, moc sama nepíšu, ale čtu všechno. Jsem vdaná mám 2 malé děti. Jak to tady poslední dobou pročítám, nestačím se divit, co je tu maminek nebo těhulek, které nejsou vdané. Je to samý přítel, přítel.....přítel. Já jsem asi staromódní, ale osobně si myslím, že když chce mít ženská děti, tak by se měla radši vdát.

  Ahojky,tak teplotka vcera po par dnich vyssich teplot klesla na 36.9 a s tim prislo i dalsi krvaceni.rekla bych ze tohle je ma prava ms a to krvaceni pred 12 dni bylo bud vyvolany duphastonem,byla jsem 3 dny po dobrani a nebo ze by to bylo zpusebeno ovu,fakt nevim.ale tuhle ms poznavam.takze jsem ted clostik brala zbytecne

  Ahojte všechny,

  hlásím, dneska teplota o 0,2 stupně klesla, takže buď dneska a nebo zítra to dostanu. Wunsch mi včera vykreslil ovu a dneska smazal, fertility mi ji před pár dny překreslilo o 6 dní dýl než mi ji to nakreslilo původně. Co myslíte? Už asi šanci nemám, že?