kontrola v 39tt

05.08.2008

tak dnešní kontrola nepřinesla nic nového. CS 5 na porod to zatím nevypadá. na monitorech Matoušek pořád jen spinkal a když se mi ho sestřička snažila probudit, tak mi ztvrdlo břicho :n: No tak jdeme zase za týden. :§) A já už chci být maminkou :§) :§) :§)

Ahojky, taky jsem dneska byla na monitoru a nic, prostě si musím počkat, i když na druhou stranu mi říkala, že co není teď může být za dvě hodinky ... dvě hodinky jsou pryč a já se cítím pořád unaveně. Hrozně bych si taky přála být už maminkou ... jenže miminku se na ten náš svět prostě dřív nechce, takže mám kontrolu zase příští týden :§) Určitě se dočkáme, snad aspon na termín .... to se krátí, tak se měj krásně a dobře se prospi

In reply to by andilek.petula

Ahoj andílku, tak jsem se teď právě vzbudila. To byl krásný odpolední spáneček :///: Máš termínek 2 dny po mě..to víš, že se už brzo dočkáme a ještě budeme vzpomínat na to, kdy jsme si mohly takhle krásně pospat, aniž by nás někdo budil.... :///: :00:

to jsi na tom ještě dobře-já měla minulý týden při kontrole ve 39+3 CS jen 3, takže to máš v poho-i když je pravda, že někdo rodí a má CS1, takže podle toho se to těžko určuje

In reply to by Kylli

no právě, já se taky na CS moc nekoukám. Dr. řekl, že to zatim nevypadá, tak se s tím musím pro tento týden smířit. :§) Ale ty už bys jít rodit měla. Držim palečky, ať je to co njdřív... :a:

Kam spěcháš, termín máš až po mě. :s: Ale že je to teď ke konci pěkně na prd co? Už taky nevim jak si sednout, lehnout nebo kam se vrtnout a ty noci stojej taky za to. :00: No já jdu na kontrolu ve čtvrtek tak sem zvědavá co mi poví. Ale myslim že už to nebude dlouho trvat (teda snad :s: ). Navíc jdu porvé do porodnice, protože ten můj doktor má dovolenou, tak se mi tam nějak nechce. :n:
Tak ať to máme už za sebou. :///: :one:

In reply to by Katy - kacax

no to mi povídej něco o nocích, já je začínám nenávidět.. na wc už ani neotvírám oči, protože tam jsem pořád..... nevím na kterém boku mám spát, jsem pořád vzhůru a teď přes den bych chrněla, no taky až se mi dovaří polívčička, tak se nadlábnu a půjdu to zalomit. Přece jen jsem dnes vstávala v 5:30 kvůli poradně, takže mám nárok na trochu odpoledního spánku. :dance: :'zz):
Ať ti to rachle utíká skoromaminko :a:

In reply to by ppjotra

jo to je.já jsem rodila v sobotu, v pátek jsem byla na kontrole na natáčení ozev a to už mi celý den tvrdlo břicho myslím i ten den před tím no a taky mi nic neřekli já jsem sama nevěděla že už to přichází.To tvrdnutí jsem poznala ale ta bolest byla taková divná šla mi do konečníku, takže jsem nevěděla jestli třeba nemám zaražené větry:-*) taková je to divná bolest

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka