kontrola | Moje těhotenství.cz

kontrola

Obrázek uživatele majdak

  Ahoj tak mě dnes čeká kontrola a jsem z toho hodně nervozní-respektive mám hroznej strach že srdíčko nebude.A nakonec se mnou nejede ani přítel protože musí být v práci aby mohl odpoledne odejít-máme nějaký vyřizování na ůřadě.To je hrozný-2 krat se mi o tom už zdálo.

  Komentáře

  Obrázek uživatele Ala

  Ahoj Majdo, já se takhle stresila včera a srdíčko se ukázalo!!! Tak se neboj, bude to v pořádku. A dej vědět, jak jsi dopadla, jsem zvědavá jak opice.... Wink

  Obrázek uživatele Zuzi K.

  Ahoj! Taky jsem z toho měla šílený strach a hle, v sobotu začínáme s pupíkem 34tt. Držíme moc moc palečky!! Všechny co máme!!!

  Obrázek uživatele Ilvicek

  Držím pěstičky, ať to dobře dopadne! Jednička Uvidíš, že dobře, já jsem měla taky šíííílený strach a dopadlo to výborně! Srdce Minule jsem strach neměla a dopadlo to špatně... tak pak písni! :k:

  Ahoj holky,
  tak si představte, že malej už přes týden odmítá jakékoliv UM, těch 10 dnů zpět mi pil tak 2x denně a pak už jen před spaním, pak sabotoval i to, koupila jsem i sunárek ochucený, ale nic do něj nedostanu, snažím se dávat večer kaše mléčné a naštěstí toho něco pojí, ale může už být vůbec bez mléčka? jinak dáváme lipánek a jogurt...

  Ahoj tak mě dnes čeká kontrola a jsem z toho hodně nervozní-respektive mám hroznej strach že srdíčko nebude.A nakonec se mnou nejede ani přítel protože musí být v práci aby mohl odpoledne odejít-máme nějaký vyřizování na ůřadě.To je hrozný-2 krat se mi o tom už zdálo.

  ahojky, tak takhle vypadaly ještě v létě moje orchidejky. 4mi nekvetly, tak fotečku nemám (žlutá, žluto - zelená, bílá a světle růžová).
  3mi "umřely". Už myslím nemám tu bílou, či růžovo bílou. ty fialkové snad přežily

  Ahojky holky já vím, že na tohle téma tu se tu mluvilo několikrát, ale přesto prosím o radu :#o: . Včera jsem malýmu koupila kapky sab simplex, ale jak mu to mám podávat? Dr mi napsala 5kapek před jídlem, ale myslí před každym? V lékárně mi řekla 15 kapek a když jsem se zeptala kdy mu je mám dát tak řekla před kojením a podle toho kdy ho to trápí.

  Tak holky, nevim, co se s malým děje, ale už asi čtvrtou noc nás pěkně trápí a budí se každý 2hodiny šíleným křikem, že vždycky vyskočím, co se děje Sad .

  ahoj holky poradíte, jak se u této židličky sundavá jídelní pultík??? Mě to nějak nejde. Díky

  Dobré ráno holky a :e):

  Včerejší KO dopadla dobře, ale o čípku nic nevím, malá hlavičkou dole, velikostně odpovídá...jen něco povídala o víc zralé placentě,tak tomu moc nerozumím. Zapomněla jsem se trubka zeptat :€\€: Nevíte náhodou někdo??

  Tak jsem dorazila do porodnice a zjistila jsem,že mě tam zapomněli napsát,těhulek plná čekárna, šup na monitor a doktor mě jen prohlídl.

  Ahojky, tak si dovoluji také přidat pár fotek našeho domečku Těhulka

  Máte někdo náký receptík, co z krkovice...já vždycky dělám na grilu nebo řízky..ale ted bych chtěla zkusit něco jinýho...Díky