Konečně jistota | Moje těhotenství.cz

Konečně jistota

Obrázek uživatele j.nemcova83

  Tak dnes jsem konečně přestoupila k nové doktorce a moc se mi líbila.Všechno mi vysvětlila a ukázala.Jsem v devátém týdnu a miminko měří 2,63cm.Srdíčko krásně bilo.Tak mám první fotečku.Jsem ráda ,že jsem změnila doktorku.Jana

  Komentáře

  Obrázek uživatele j.nemcova83

  Jo děkuju.Snad budu.

  Rýma

  Prosím jaké kapky do nosu byste mi doporučili, jsem v 5 měsíci těhotenství a v...

  Duch na tt

  Ahoj, chtěla jsem se zeptat co si myslíte o tomhle duchovi? Jsem dnes 29.DC a jsem po stimulaci Clostilbegytem a zavadim Gynprodyl....

  Těhotenství

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

  Prima adopce

  Dobr den všichni 

  jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

  Léky v 1. trimestru

  Ahoj,

  jsem v 6.tt a během posledních 4 dnů jsem užívala nosní sprej Muconasal Plus. V lékárně jsem je upozornila na...

  Dnes jsem byla na 2. vyšetření ultrazvukem. Strašně moc jsem se těšila, až toho drobečka zase uvidím, ale čekala jsem v čekárně 3 hodiny... Sad Ale stálo to za to!!! Nechala jsem si uložit na disketu 4 snímky našeho drobečka, na kterých jsou různé části tělíčka.

  Ahoj holky,jsem v 8 týdnu a byla jsem zvyklá spát hodně na břichu.Není to teď nebezpečné pro miminko,i když ještě nemám bříško?

  Ahoj mamči. Tak docela to utíká. Ještě si pamatuju na den kdy mi řekla doktorka že jsem těhotná a teď už jsem v 10.týdnu. Je to moc krásný, už mi trošičku začíná růst bříško tak jsem na sebe pyšná:)

  Ahoj holky, dnes jsem byla v poradně, ten můj doktor je hrozný, pořádně nic neřekne a když se s ním chci na něčem domluvit,tak nic nejde. Připadá mi,že nechce mít moc papírování.Ultrazvuk mi dnes udělal tak rychle,že asi za minutu byl hotový. Nejsem s ním vůbec spokojená, zítra se jdu zeptat jiného,jestli k němu nemůžu chodit.

  Tak dnes jsem konečně přestoupila k nové doktorce a moc se mi líbila.Všechno mi vysvětlila a ukázala.Jsem v devátém týdnu a miminko měří 2,63cm.Srdíčko krásně bilo.Tak mám první fotečku.Jsem ráda ,že jsem změnila doktorku.Jana

  čekám na první pohyb miminka,jsem v 16 týdnu,tedy spíše zítra,jaké máte zkušenosti s prvním pohybem,prý u těhotenství které není první tak jsou pohyby dříve,ptám se vás maminy kdy jste poprvé ucítily svého drobečka?????????

  Dneska se mi chtělo poprvé plakat, když jsem viděla toho malého mimíska na ultrazvuku. Byl to opravdu nádherný pocit. Naposledy jsem byla na ultrazvuku 16.7., kdy bylo vidět srdíčko, bylo to taky hrozně krásný a obrovská úleva, když člověk vidí, že to malinký opravdu ŽIJE.