Komplikace po očkování | Moje těhotenství.cz

Komplikace po očkování

Obrázek uživatele Rejdilka

Zdravím všechny maminy, chtěla jsem se zeptat, zda některá máte zkušenost se zvětšenou uzlinou v podpaždí u svého drobečka. Máme 4,5 měsíčního chlapečka, u kterého jsme takovou uzlinku našli. Po očkování TBC bylo vše v pořádku a krásně zahojené, po očkování první Hexa nebyla žádná reakce, po druhé Hexa a prvním Prevenaru také nic.Byli jsme u doktorky, ta nás poslala na plicní. Tam nám řekli, že je to komplikace, která se může vyskytnout po všech těchto očkování, neboť organismus je hodně zatížen.Samozřejmě další očkování nám zastavila. Měli jste s tím někdo zkušenost? Vstřebá se to, nebo se to musí nějakým způsobem odstranit? Docela mě to vyděsilo. Děkuji za všechny odpovědi a příspěvky.


Obrázek uživatele Peterson

hele mrkni se do dnešních diskusí,radila jsem tu Leniy-tak koukni a neboj

Obrázek uživatele Rejdilka

Ahoj,
děkuju, četla jsem a musím říci, že jsi mě také uklidnila. Snad to v pondělí v krči dobře dopadne. Díky

Obrázek uživatele Rejdilka

Ahoj, děkuju moc, četla jsem a musím říci, že jsi mě také uklidnila. Tak uvidíme, jak dopadneme v pondělí v krči.

Obrázek uživatele Lenyy

Ahoj, tomu mýmu byli 2 měsíce a uzlinku v podpaží má po očkování proti TBC už přes měsíc. Doktorka pořád čekala, že se to vstřebá, dneska mi ale raději napsala žádanku na plicni do Krče, ať se tam na to podívají, případně to budou píchat. Takže uvidíme. Kvůli téhle komplikace jsme ještě ani očkování nezačali.

Obrázek uživatele Rejdilka

Do Krče jsme objednaný na pondělek k panu primáři, tak uvidíme, neboť také něco říkali o punkci Já se toho bojím jako čert kříže a manželovi jsem řekla, že když mu to budou píchat, tak s ním půjde on. Mě by to hodně vzalo. Kéž by se to vstřebalo. Přeju vám hodně štěstí a určitě mi dej vědět, jak jste dopadli, jestli to píchli nebo ne a jako to malinkej snášel.

Obrázek uživatele Lenyy

tak to se tam v ponděli možná potkáme Pápá , taky držím palce, třeba nechají, at se to vstřebá samo.

Otěhotnění krátce po porodu

Ahoj holky, je tu nějaká maminka, která otěhotněla znovu brzo po porodu?...

Prosim o radu

Ahoj holky mam prozbicku nemate nekdo skusenost byla sem na interupci pred 7 tydnama menstruaci sem dostala jak sem mela jenze pred 3...

Opar

Ahojky holky, prosím o pomoc, jsem na začátku 4.měsíce těhotenství a dělá se mi...

Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců

Ahojte,tak se po nějaké době zase hlásíme...

Vývoj novorozence týden po týdnu

Co mě zaujalo bylo to, že na konci měsíce dítě již dokáže sledovat pohybující se předmět. Mám měsíční dceru, která však hrající kolotoč...