Kolik spí dvouměsíční dítě?

12.04.2009

Ahoj maminky co máte už aspoň dva měsíce stará miminka - jak vám spinkají? Ten můj spí sice celou noc, jednou nebo dvakrát se vzbudí na jídlo, zato přes den už mi nechce spát vůbec...je to docela náročné, protože si ještě sám nehraje, tak se mu musím neustále věnovat a nestíhám skoro nic jiného...maximálně mi na chvíli usne když ho povozím v kočáru...už jsem z něj zoufalá...

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, Matýsek má 8 týdnů, už od narození to není spavé miminko. Přes den usne sem tam na 30min. Hodně se budí ručičkami nebo prdíky. Na noc ho zavinujeme velmi těsně a spí obvykle od cca 21 do 1, pak kojíme a dokrmujeme, pak tak do 5, kojíme a dokrmujeme a přebalujeme a pak jak kdy ještě tak hodinu. V kočárku taky vždy nespí. Nemít chlapa doma (oba pracujeme z domova), tak se ani nenajím.
Pevně věřím, že až bude víc vnímat sám sebe a okolí, tak se trochu zabaví. Ale jinak je to mazel, krásně se směje, no ale křičí taky často (když nemůže usnout, čůrne si do plenek, bolí ho bříško, nudí se, apod.).
Tak papa.

tak jak si vzpomínám v Kubíčkových dvou měsících jsem byla šťastná když mi přes den usnul na půl hodiny tak třikrát denně. Byl to mazec, naštěstí se to zlomilo kolem 3měsíců a najednou mi spal i hodinu a půl. Tak vydrž, třeba to bude stejný. Jinak v noci spával 10 hodin a pil 2-3x v noci a pak ve třech a půl roce měl 14 dní, kdy v noci pil každou hodinu, hodinu a půl. To bylo teprv strašný, byla jsem chodící mrtvola...

ahoj me taky uz spi skoro celou noc jen dvakrat jednou se probudi jak kdy.a pres den mi taky malo spí ale nastesti aspon trosku spí a nejsi sama taky se ty moji mali kristynce musim porad venovat to je normalni naopak uzivej si to mej se :qu: :qu: :qu: :qu: :qu:

Ahojky, tak my přes den nespíme taky vůbec, ani minutu doma, pouze venku v kočárku někdy dvě hodinky, někdy ani to ne.Ale venku aspoň nebrečíme, jinak doma mi malý pobrekává a fňuká celý den,takže se mu musím stále věnovat a taky nic nestíhám.Výjimečně mi doma zabral a spal cca 10 minut!! Prostě mám prý nespavce,protože ani v noci toho moic nenaspíme,nemám šanci to vůbec dospat,tak nám chodí vozit babička a já jdu hodit chrupec.. ;)

mame doma 2,5mesicni holcicku a pres den nespi. Spi jen tak 2hodky v kocaru kdyz je venku jinak ne. Porad chce pozornost a taky nic nestiham! Vnoci spi tak od 9 do 5-6hod. Dneska teda vstavala uz o pul 4 a nechtela spat.Usla az v pul 6 :00:

ahoj mám dvou a půl měsíční holčičku...v noci spí cca 6-8 hodin v kuse, je to zlato...jinak přes den kojím cca každé 3 hodinky 15 minut, a někdy usne s jindy ne...spíše začíná být živější, taky se jí ted více věnuji protože nehce spinkat přes den, chce si povídat :) Když je moje malá celej den vzhůru tak se snažím jí věnovat, práce v domácnosti počká, protože ted se tvoří to nejsilnější pouto mezi matkou a dítětem, tak to nechci odfláknout :)

ahoj,náš malej přes den také nespí vůbec a večer spí tak 4 - 7 hod. ,jak kdy, taky skoro nic přes den nezvládám ://:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka