Kolik si k rodičáku můžu přividělat?? | Moje těhotenství.cz

Kolik si k rodičáku můžu přividělat??

Obrázek uživatele Luxil

Holky kolik si můžu přividělat k rodičáku? a když je to kolem 3000 musím to někde hlásit???
Díky moc za rady.

Obrázek uživatele bajusza

ahoj já si přivydělávám, jsem na RP a pobírám dětské přídavky. můžeš si přivydělat kolik chceš už to mám dávno zjištěné:) jen pokud by jsi dávala své dítko do školky tak do jeho 3 let může být jen 5krát za měsíc po dobu 4hodin a od 3 do 6 let může být 4hodiny denně celý měsíc ve školce aspoň pokud si to dobře pamatuju a to platí i u soukromých školek. ale pokud máš hlídání tak je to jedno:)

Obrázek uživatele Luxil

Takže ani hlásit to nikde nemusím??
http://www.prckoviste.cz/luxil

Obrázek uživatele bajusza

já jsem byla na sociálce se na to zeptat a nikdo to říkat nemusíš, jen když by jsi chtěla zažádat příští rok o nějaké přídavky tak se to musí uvést jinak ne.

Obrázek uživatele Luxil

moc děkuju za radu. Můj přítel vydělává kolem 20tisíc takže by mi stejně nikdo žádné jiné přídavky nepřiznal takže o ně ani žádat nebudu. Papa Pápá
http://www.prckoviste.cz/luxil

Obrázek uživatele bajusza

není zač:) papa

Obrázek uživatele bajusza

ahoj já si přivydělávám, jsem na RP a pobírám dětské přídavky. můžeš si přivydělat kolik chceš už to mám dávno zjištěné:)

Obrázek uživatele Luxil

Já žádné jiné dávky neberu a vlastně já nic dělat nebudu, moje tchýně je v důchodě a chodí uklízet pár hodin denně a právě si vydělá 3000 ale prej už to na ni od nového roku do května napsat nemůžou tak bych si to nechala napsat já na sebe. A jedna sousedka mi radí že to hlásit ani nikde nemusím tak jsem se chtěla zeptat vás.
http://www.prckoviste.cz/luxil

Obrázek uživatele ha.nka

jestli nebereš žádný jiné dávky jen rodičovský příspěvek, tak si můžeš přivydělat kolik chceš a hlásit to nikde nemusíš
jak píše Kytii - musíš zabezpečit osobní celodenní péči o dítě, ale tou osobou, která pečuje, nemusíš být přímo ty, může hlídat třeba babička nebo chůva, jen kdybys chtěla dávat dítě do školky, tak bys narazila, protože tam je při rodičáku omezení jak často může být dítě ve školce

Obrázek uživatele Kytiii

můžeš si přivydělat kolik chceš... jediná podmínka je, že nesmíš dát dítě do školky nebo jeslí... chůva nebo rod.příslušníci hlídat můžou Smile
- jde o to, zda to děláš na živnost, nebo dohodu nebo pracovní poměr... u živnosti podáváš daňové přiznání, dohodu nebo prac.poměr řeší zaměstnavatel...

Obrázek uživatele Ja_hruška

Přivydělat si můžeš neomezeně,ale samozřejmě to musíš zdanit.

Obrázek uživatele Raduš.ka

Neomezeně.. Smile A hlásit nikde nic nemusíš...

Obrázek uživatele dablice

Pokud máš nárok na přídavky,tak to by měla hlásit na sociálce,né??

Obrázek uživatele Raduš.ka

O tom jsem nikdy nic neslyšela... A to ani ve škole.

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

...mamka mi pořídila lehátko a mě se v něm móóóc líbí...mamka říká, že začínám být pěkná lumpice :$$:

Ahojky, posílám pár foteček a mám dotaz. Budete nebo už jste nechali svoje broučky očkovat Prevenarem? Jestli můžete uvést důvod proč jo nebo proč ne.

:/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x: :/;x:
Pojdme si napsat,jakej kocarek,kdo z nas ma.Myslim,ze by to mohlo bejt celkem zajimavy.Ve finale bysme to mohli secist,podtrhnout a vyhlasit nejoblibenejsi kocarek mezi maminkami.

Tak konečně jsem vybrala oblečení, ve kterém pojedeme se Sárinkou z porodnice Smile

Hezký večer,maminky,zejména říjnovky..tak jsem se konečně po 25 dnech od narozní Maxmiliánka rozhodla vám popsat ten bolesti plný,a přesto krásný zážitek..

Právě jsem si dělala testík a vykoukly na mě dvě // Dance 4 ! Ta první je sice slabší, ale objevila se hned po 3 minutách. Bolí mě prsa jak čert a podbříšek taky.

Ahojda holky, jsem maličko víc zmatená. Normálně mám ms pravidelnou i poté, co jsem přestala brát prášky. Tento měsíc jsme se začali pokoušet o mimi, začalo mě bolet v podbříšku, dělalo se mi špatně od žaludku, tak jsem se zaradovala, že by hned vyšlo, ale ms přišla normálně a pravidelně a teď v sobotu skončila a včera jsem začala po 4 dnech špinit znova. Tak to nějak nechápu. Co to je?

Ahojky tety, tak Natálka měla včera své destiměsíční jubileum. Je to frajerka, před dvěma dny se postavila u nábytku (bohužel je mamka hajdalák a ještě to nenafotila), tak čekám, že chození na sebe nenechá dlouho čekat, stejně na nás pořád natahuje ručičky a říká tap tap (ťap ťap) a když jí vodíme po chodbě za ruce, tak je štěstím bez sebe, teď už jen aby začala sama.

Zdravím těhulky i maminky. Včera jsem se byla podívat v obchůdku s kočárky a na první pohled mě zaujal tento kočárek Delti Ekonomic, kolekce 2008. Je zlevněný na 4800 Kč, je to kombinace hluboké korby a sportovní sedačky, která lze snadno připevnit.

Zdravím těhulky i maminky. Včera jsem se byla podívat v obchůdku s kočárky a na první pohled mě zaujal kočárek Delti Ekonomic, kolekce 2008 (polský výrobek). Je zlevněný na 4800 Kč, je to kombinace hluboké korby a sportovní sedačky, která lze snadno připevnit.