kalamita | Moje těhotenství.cz

kalamita

Obrázek uživatele silvulinecka

  Ahoj těhulenky,tak co jak to u vás vypadá se sněhovou kalamitou?Tady(pardubky) to zaalo ráno když jsem šla s malým do školky a tak padá a padá.Už tady máme slušnou nadílku,dokonce jsem si bláhově myslela,že má smysl to zametat ale než jsem zametla celou plochu,kterou je potřeba použít aby se skovalo auto do garáže,tak jsem mohla začít na druhém konci znovu.Takže asi po hodinovém zametání a odklízení sněhu jsem usoudila,že bude asi lepší se na to vykašlat a jít si hodit nohy nahoru.Tak si to pak oklidí manža.Jen doufám,že mě dneska nechytne porod.nedovedu si představit jak bych dobruslila do porodnice.Tak snad se vysněží v lednu a pak nás to v klidu nechá do porodnic cestovat po suchých silncích Smile
  Tak se mějte s užívejte sněhovánek Smile

  Komentáře

  Obrázek uživatele Lucijanna

  Ahojda, tak se taky přidávám z Pardubek..sněží a sněží, odpolko jsem musela jet autem do HK, cesta mi trvala hodinu!! :$$: HK totálně kolem FN zablokovanej, no děs..zpátky jsem jela až večer a to byla ještě větší hrůza Koulení očima , teďka jsem ráda, že už jsem doma, celý víkend nikam natruc nejdu! A budu tu sněhovou nadílku pozorovat jen z okna..sníh mám ráda, ale ne jako řidič za volantem Sad ..holky, odpočívejte, nestrašit s porodem, to neeee...já navíc odpo na tom sněhu upadla Ne :\\: :r: (na nezameteným chodníku, jak jinak, že..), naštěstí jen na koleno (to už mi pomalu modrá) a na ruce, do bříška jsem se nebouchla,ale stejně - snad se malýmu nic nestalo :? .. chjo, to byl den..

  Obrázek uživatele Andělína

  Tady, Háj ve Slezsku - sněží už třetí den a dneska fakt v kuse :s: Dokonce jsme dneska s chlupatým vezli maminku s holčičkou, která bourala, domů. Kalamita to je no... ale na druhou stranu je to krása, že jo Srdce Smile
  P.S. Nestraš s porodem :s:

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den,

   

  hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

  hnědý výtok

  čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Tak jsme konečně Julince koupili jídelní židličku, má jí od ježíška a dalo mi tedy práci tuhle barvu sehnat! Je to Chicco Polly - Romantic.

  Jelikož jsem na zelenou, budu mít většinu v postýlce do zelena. Většinu si ušiji, ale usínáčka neumím.. Tak jsem narazila na dokonaléjo medvídka.

  Jo a poslali mi jinou látku na povlečení, ale Jirkovi se líbí, tak ho prý nemám vracet, jen je celé modré.. pošlu foto až hotových výrobků.. jsem si vzpomněla..

  Ahoj holky mám takovou otázku, v pondělí jsem byla u dr. a ona mi řekla že mi začíná ovulace, Tak jsme na to hupli, ale podle bazální teploty pořád nic.Pořád se drží okolo těch 36,5. ale ten bílkovitý hlen jsem měla a ještě trochu i mám.

  ahoj holky tak jdu dneska na kontrolu jestli už bude srdíčko tak na mě myslete. Srdce

  Ahoj holky,

  Holky mám po problém. po ranním :*O*: nebo spíš pokusu protože mě hnedka začalo bolet břicho, tak to nebyla ani minuta. Jsem začala krvácet nebo co to je, je to spíš hnědý než červený, já se bojíím :$$: může to být hlenová zátka???ale není to hustej hlen spíš hnedej výtok.

  máte někdo tuhle houpačku pro mimi a jestli jo jste s ní spokojeni ? Mě se moc líbí tak nevím potřebuji poradit . Díky za odpovědi

  holky další dotázek Smile jakou vybrat postýlku a jakou matraci je tolik druhů a jsem z toho zoufalá , rozhoduji se mezi těmito , ty jsem našla v Dtestu že prošly . Děkuji za rady:-)

  máte někdo ? Jste s ním spokojeni ? Líbí se mi tyhle dva a potřebuju pomoci při rozhodování . Holky díky Vám Smile