Jsem tak blbá, že mě to rozesmálo...

13.08.2009

Ahoj holky, tak dnes mě přítel vzbudil v půl páté, když odcházel do práce... Napadlo mě tedy, že když už jsem vzhůru, tak si zkusím změřit tu BT. Nikdy jsem to nedělala... MS mám dostat 21.8.2009, tudíž cca 8 dní do mrchy... Teplota 37,05 na rtuťovém teploměru. No jo... to je sice fajn, ale co jako? A hned jsem se začala smát... Protože já vlastně ani nevím, co to znamená, nebo co to znamenat má... Tak jsem teploměr odhodila a spala dál. No nejsem já blbá?

Nejsi blbá, jen se strašně směju tomu : Co jako.....
Aby to mělo význam - to měření BT, tak by sis to musela měřit hned od skončení MS až do další. Takže to nic nezjistíš. Ale rozesmálo mě to!

Z toho si nic nedělej, já si zase objednávala v lékárně Femibion a rovnou jsem si vzala i digi teploměr, že si od září začnu měřit. Ne, abych se kolem data snažila, ale abych věděla kdy byla ovulace a pak mohla porovnávat mimíska, když už jsem 2x potratila. No a teď jsem cca uprostřed cyklu a včera jsem si říkala, jestli nezačnu měřit už teď, abych už věděla, kdy tak ovu cca přichází. A pak mi to došlo, vždyť ještě beru antikoncepci :D No nejsem já vtipná? By mě zajímalo, co bych asi naměřila... :D asi tak velký prd...

buď v klidu, já když začala měřit teplotu, tak jsem taky nevěděla vůbec nic, musela mi radit kamarádka a i tak tomu moc nerozumim. Já měla totiž celkově nižší teploty a to mi přišlo divný :) No jak říkám, moc tomu taky nerozumim :///:

To se ti ani nedivím, teplota je docela nahoře, takže je u tebe po ovulce a pokud teplota bude nahoře i v době, kdy má příjít ms a pár dní po, tak to znamená, že jsi těhulka. Ale lepší je měřit od začátku cyklu nebo po skončení ms.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka