Jsem divná já nebo mamka? | Moje těhotenství.cz

Jsem divná já nebo mamka?

Obrázek uživatele JaninkaU.

Ahoj holky.Včera jsem měla konflikt s mojí mamkou(u které letos ještě budem bydlet)7letý brácha šel ven,že bude se mnou odhrnovat sníh a měl na sobě tričko,tepláky a na nohou jen žabky,tak jsem ho poslala obléct a říkala jsem to mamce a ta že to nevadí,ž je to normální.Venku bylo asi 20cm nového sněhu.Já mám úplně hrůzu,že tohle bude dělat i s honzíkem a že ho hlavně bude rozmazlovat-budem bydlet jen na druhý straně vsi.tak se holky ptám.Nechali byste chodit venku takhle vaše děti???

Obrázek uživatele JaMiOn

Ahoj, budeš to mít hodně těžké. Určitě bych takhle nenechala chodit dítě ve sněhu. Asi se nechce tvoje mamka ničím moc zatěžovat a tak je jí jedno včem její syn venku chodí. Vůbec ti nezávidim, protože nejhorší rozpory jsou v rodinách. A to bude váš baráček kam se přestěhujete? pokud ano, tak si stanov pravidla jak pani domu. Ty budeš matkou dítěte a tvoje mamka ti může maximálně říci svůj názor,ale určitě se ti nesmí vměšovat do ridinného života. Takže hned jakmile zjistíš co se ti nelíbí, tak si sní sedni a vklidu jí řekni jak si vše představuješ a že ráda vyslechneš její názor ale nakonec se s partnerem rozhodnete sami..snad to mamka pochopí a vy budete žít pohodovej život bez nervů a stresu..tak držim palečky...já bydlim od rodičů 30km a od druhých 20km a je to super vzdálenost. Moje mamka taky měla tendenci mi ve všem radit (když jsem s přítelem posléze manželem bydlela u nich) nejhorší je, že si myslela že její názor je ten nejlepší. Málem jsem se kvůli ní nevdala. Nakonec jsem se vdala a pak jsme se přestěhovali do bytu. Máme 2,5 letého synka. Byt je sice malej ale je náš a mi máme naprostej klid. Když potřebuju radu tak jí zavolám...takhle mi to vyhovuje a už si nedovedu představit že by to bylo jinak...

Obrázek uživatele Martik

že bude nutné určit hranice. A nikdo jiný než ty a tvůj muž je nestanoví. Promyslete si to spolu a pak s tím seznamte maminku, v dobrém, s láskou, ale trvejte na nich. Jde o vytčení činností, dárků, hraček, jídla... Držím palce, řešíme to všechny, neboj, to půjde. Lépe se něco nově zavádí, než předělává, to už může být pozdě.

Obrázek uživatele evaho

Naprosto souhlasím.

Obrázek uživatele kucka

Tak podle mě jsi normální ty.Takhle naholo chodit v zimě ven!Mně připadne,že matky a tchýně musí mít vždycky jiný názor než my.I když ten náš je správný!Asi si myslí,že jsme úplní pitomci,že když jsme jejich děti,tak oni budou pořád rozhodovat za nás.Moje tchyně,když třeba jedeme napohotovost,tak řekne,že jsme ani nemuseli jezdit,a když zase nejedeme,tak by jsme měli jet,a pak děckám říká,že se o nich nestaráme.Nejhorší je,že se jich za našimi zády ptá,když jsou nemocní,jestli jim dáváme léky.Tak to jsem teda na mrtvici.Tak doufám,že budu lepší tchyně.

Obrázek uživatele JaninkaU.

Mamka je někdy na odstřel, ale tchýni mám naštěstí úplně suprová

Obrázek uživatele Ledicka

mám 11letého syna a nedovedu si představit,že by takhle šel ven.A to nejsen žádna uzkostlivá pipka,jestli víš jak to myslím.Jelikož moje máti má teprve prvího vnuka našeho syna tak jsme jí nechaly rozmazlovat pokud s toho ještě neměl rozum,ale pak jsme jí tiply tipec a je to super.Dokonce někdy tvrdí,že ho rozmazlujeme mi.Mám kamarádku,která bydlí s rodiči v jednom baráku a ta je nešťastná s toho jak jí rodiče rozmazlili děcka a když jím něco nepovolí tak jdou za bábi nebo dědou a už to maj.Tak to bych nesnesla.Zkus si třeba promluvit s máti a říct jí jak si to vše představuješ. Pápá

Obrázek uživatele Ivete

Ivete ahojky holky to je hustý koukám že to nemáme žádná jednodouché, my bydlíme 3roky u tchýne a tchána v baráku nahoře oni dole,ale cokoliv jsme předělávali do všeho nám kecali hlavně tchán máme malýho pejska a pořád ho něčim áduje ted čekáme mimi v dubnu a to už jsem řekla dost a ukecáváme je aby se to prodalo a koupily se 2 byty a byl pokoj nedokážu si představit mít je pořád za zadkem malé zabrečí a už poletí stačí když pes škrábne na dveře a už jsou tady je to děsný holky držte mi pace at to vyjde!A pustit dítě ve sněhu bosé to je hustý!

Obrázek uživatele Ledicka

tak to ti moc držím palce abyste je přemluvily.Sice bydlíme sami takže si to neumím představit jak to chodí,ale asi by se mi to ani nelíbylo. Koulení očima

Obrázek uživatele JaninkaU.

Tak to jsem ráda,že má někdo stejný názor.Taky mi přišlo divný,anby tak šel ven,Ale myslím si, že normálně by ho nenechala jít,ale chtěla ze mě udělat blbce před návštěvou,že jsemdivná, když říkám,, že by tak neměk jít.Už aby jsme tady nebydleli...

Obrázek uživatele Ledicka

kdybych byla na té návštěvě já tak by udělala máti blbce sama ze sebe. Smějící se mimčo

Holky věřite tomu nebo mate stym nekdo skušenost?
Lneny seminko a Malinikovy čaj prej to ulehči porod?myslite jo?

:r: Ahoj holky, nějak poslední dobou ponocuju, to je protože to mám teď, nikdy nemůžu pořádně spát. Ale o to nejde, jsem zase smutná, koukala jsem na seznam kolik máme už těhulek, jsem za ně štastná a moc jim to přeju :\x:

Ahoj,holky už sem zoufalá.malá má pořád bolení,ale po nakojení si vůbec neodříhne.Sedím s ní i dvě hodiny a nic.Na rameni to nepřipadá v úvahu,nevydrží vůbec na břichu.Hned usíná nebo jen brečí.Jaký způsob mi poradíte.

Milý deníčku, je to přesně týden, co jsem si udělala první těhu test. Poté , kdy jsem to 4 dny nedostala. Čárky vyšly sice 2 , ale ta druhá byla slabá. Po několika minutách zvýrazněla,ale pořád nic moc. Ale asi nejdřív napíši, jak to všechno začalo. S přítelem jsme si řekli , že bychom chtěli být rodina, tak jsem po dovolené v tatrách vysadila v srpnu 2008 ATN.

Ahoj holky,Maty má poslední dobou chvilkama takovej kuckavej kašel.Mám mu koupit náký sirup?A jaký?

Ahoj holky,chtěla jsem se vás zeptat,kdy se vám začli smát vaše miminka?Nám je 5.týdnů a tedˇ se občas usměje.Miki

Tak mám 5.týdnů od porodu.Včera jsme to s přítelem už nevydrželi a bylo to.Jenže přítel to dal do mě.Je možné v šestinedělí otěhotnět?

Ahojky, prosím o radu jsem z Chomutova ,ale rozhoduji se rodit mezi nemocnici v Chomutově nebo v Kadani. Mám do porodu jestě dlouho,ale jsem prvorodička, chci mít vše připravené a rozmyšlené. Poradíte? Jo a nemáme autíčko, jak se to řeší s odvozem do porodnice?