Je to čím dál horší - únava, bolesti...

22.04.2010

Ahoj holky, je to stále horší - ráno jsem tak unavená, že nejsem schopna vstanout z postele. Po noci nejsem vůbec odpočatá, spíš naopak, v noci skoro nespím, pořád lítám na záchod (asi tak 6x za noc) a když se chci přetočit, tak mám šílené bolesti kyčlí, třísel, nohou a břicho je hrozně těžké.. Vůbec si nedokážu představit jak zvládnu ještě porodit, nemám už totiž vůbec sílu. Takže mám z toho strach :(

Kliknutím vložíte smajlíky:

jo jo,tak jak to tak čtu tak jsem na tom ještě dobře,8 dní do termínu,sice nemužu usnout,v noci lítám co 2 hodky na záchod,kyčle bolí jak hrom,když vstanu tak mám pocit že jsem malou nechala v křesle,jak je uplně narvaná dole,tak si radši ani nesedám a pořád někde pendluju,.Holky to dáme,už brzy bude dobře :a: :a:

In reply to by Zdenda3

Jj tak ty už to máš úplně za chvilku, může to přijít třeba i dnes, když máš malou už dole. Já mám pocit, že bříško mi začíná pomalu klesat teprve až teď, ale celkem pomalu, malou dole ještě necítím... Tak si říkám, že se asi budu ještě dlouho trápit a porodím až po termínu :(

madla:čauky tak se přidávám,uplně to samé! :jawdrop: ještě sem"lepší"jdu za noc i 10x a funím celý den.. :dance: jsem ted 35tt a připadá mi,že už těch 5 týdnů prostě nedám!natož porod!Už mám kluka 4 roky(doted odpočívám po jeho odvedení do školky)rodila sem císařem pro nepostupující porod,ted budu normálně,takže vlastně taky jako poprvé-bojím,bojím..ale dočkáme se a ty dokonce dřív! :cc):tak jdu žehlit věci do postýlky,hezky pomalu,nohy taky moc bolej..papa!

Ahoj, já jsem teď v 34 2 tt a mám úplně stejný problém jako ty. V noci teda na záchod neběhám, vstávám jen jednou, ale ráno mám problém vylést z postele. Jsem jako když mě přejedou. No a od včera mám depku, tak to taky moc nepřidá. Drž se, už to máš za pár.

In reply to by jsemsva

Jj já taky depkařím a hádám se s přítelem. Všechno mě nějak štve a brečím skoro denně :-( A do toho ještě ten strach z porodu, budu rodit poprvé a jsem hrozná citlivka na bolest :-(

In reply to by pusi24

Já kdyz byla těhotná poprvé,tak sem se ptala kamarádky,jak to asi bolí?tak mě rekla,noo jako kdyz máš bolesti pri menstruaci:-)))
V hekárně sem se drzela zdi a ríkala jsem si,jáá ji dám menstruaci:-))))
ale neboj,pri nejhorším si necháš píchnout tu injekci proti bolesti,kdyz uz to nebudeš zvládat:-)

In reply to by jsemsva

Já sice nevím jak velká to bude bolest, ale představuju si to teda horší než při menstruaci :-( No a dost se teda toho děsím.... Uvažuju nad epidurálem, ale to se asi fakt rozhodnu až tam, jenom se bojím, že to třeba řeknu pozdě jak budu už dost otevřená a pak už si to budu muset vytrpět bez injekce do konce...

In reply to by pusi24

Já sem taky porodu bojím i kdyz první uz sem zvládla,pred 12 lety
Ted se bojím spíš kvuli věku,uz mě je 37,tak mám obavy,ale zatím je vše v pohodě,tak snad i ten porod bude bez problému
Dokonce jsem doktorce naznačovala,ze bych chtěla císarský rez,ale rekla,mě ze to nevypadá,ze by byla ráda,kdybych rodila normálně.-)

. . .no já ted spím i pres den,všeho nechám a jdu si lehnout,jen by mě zajímalo,kdo to tady dá do kupy,myslím uklid a prach,taky uz mě na to nezbývají síly,nádobí meju na etapy,protoze mě to dole tlačí . .včera jsem jim k obědu ohrála párek:-))
A porod si myslím zvládneš,to tě donutí tlačit a jak ráda budeš tlačit,az ti reknou ze konečně muzeš:-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka