Jaké nosítka?

04.07.2010

Ahojky holky!Mám na vás dotaz.Zrovna si tu tak brouzdám po internetu a dívám se na věci,které bych chtěla Adámkovi koupit.Jaké máte zkušenosti s nosítkama a s jakýma jste spokojení.Šátky?nebo klokánky?co je lepší?A klidně mi napište prosím co se vám doma osvětčilo a nemyslím tím jenom nosítka,ale i tak všechno s čím jste byli spokojeni,když jste si koupily.Díky moc a přeju krásnou neděli!

já mám babyvak. dokud byla malinkaté miminečko,tak se jí tam líbílo moc. pak chvíli ne, když už chtěla vidět ven, ale ještě neseděla. no a po půl roce, kdy jsem ji tam měla jakoby v sedu, že koukala opravdu ven jako klokánek z kapsy,tak zas dobrý. akorát jak je to jen na jedno rameno, tak já už začínám cítit záda.
bud babyvak nebo šátek a uvazovat malé miminko, že vevnitř leží. klokanky pro mimi rozhodně vhodná nejsou.
:a:

taky se přidávám k Manduce, byli jsme spokojení. Teď má malá dva roky a už se jí to na delší dobu nelíbí. Máme ji pouze na spaní na výletech, když nechceme tahat krosničku. Jinak pokud jdeme na celý den na nějakou túru, tak bráváme Ferrino Caribou. Je to krosnička s konstrukcí, pěkně si v ní zdřímne, dobře vidí a má stínítko i pláštěnku a navíc ještě úložný prsotor. Povedlo se mi ho sehnat přes bazárek úplně nové, zabalené za 1700, tak jsem byla nadšená.

U syna jsem používala šátek, a byla jsem spokojená... Švagrová má manducu, a myslím, že je super!!! Zkoušela jsem v ní nosit syna, když mu byly tři roky a byla naprosto pohodlná a syn spokojený.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka