Jak sem dát fotky?

Holky prosím o radu, je to tu teď zas nový a nejdou mi sem dát fotky. Pořád mi to píše, že byla překročená velikost, ať dám jakoukoli. Jak to teď děláte?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Holky už to vim, pořád jsem lezla do diskusního příspěvku a tam mi fotky nešly, do blogu jdou normálně a upravujou se samy. Admin mi poradil a připadala jsem si jako blbec :s:

In reply to by Monika Císařovská

no mě dnes ráno osvítilo sluníčko a právě mě napadla myšlenka že jsi to možná vkládala do diskuzí :///: . Než jsme se vrátili z ranní procházky, tak koukám že už info máš. To se stane. Kdyby to tam bylo v poznámce že do diskuzí fotky vkládat nejdou, tak se tomuto předejde

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

kolonka na vložení fotek tam je, ale vložit více jak jednu fotku nelze.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No právě, v diskusi to nejde :D. Taky jsem tam lezla. Musíš zvolit Blog-těhotenský deníček, normálně napíšeš svoje, dole máš okýnko na vložení fotek, tak si jí vybereš, pak nahraješ soubor tím modrým okýnkem a když chceš další fotku, tak jenom přidáš další dole a tak dál. Snad jsem ti to popsala srozumitelně :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Vlezla jsem totiž do diskusního příspěvku místo do blogu. Zmátlo mě, že tam je přípona - těhotenský deníček, ten přece psát nechci :00: . Nesnášim novoty :)

Me nejde nahrat fotky do blogu,to vubec,ale jednu kdyz dam do kategorie fotografie nebo tak nejak,tak to funguje.ale fakt jenom jedna.taky jsem se s tim pred par dny mordovala,a nepovedlo se mi to do blogu vlozit,driv to slo normalne :?

Ahoj,
poslední dobou mi to taky nešlo nahrávat, ale když si v PC zmenším fotky na 640x480 pixelů, tak mi to sem pak jde nahrát bez problémů :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

právě že dřív to fungovalo jak píšeš. Ale před chvilkou jsem zkusla nahrát fotku a nešlo to. Asi opravdu bude problém v serveru. Protože jinde nahrávat fotky lze a vyžadují stejný formát jako na těchto stránkách

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

mě už taky. Fotku jsem vůbec neupravovala a šlo to. Jen nahrání bylo trošku pomalejší...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no právě. Já jsem chtěla vložit fotky z dovolený. Tak jsem se nejdřív rozepsala a byl to opravdu román a najednou fotky nahrát nešly :00: . Takže jsem vše zavřela a odpoledne jsem nejdřív zkusila vložit fotky a pak jsem se teprve rozepsala :///:

ahoj, když fotku změníš na formát který je uveden tak by to jít mělo. Ale musíš opravdu změnit formát té fotky..Takdy dneska chci vkládat fotky a nejdřív je budu zmenšovat-což zabere dost času a nevim jestli mi malá dovolí se zabývat fotkama a ne jí. Poslední dobou je protivná. Už aby začala školka :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka