jak pomoct prasknuti vody

21.06.2010

co mohu udelat pro to, aby mi uz konecne raskla plodova voda??

Kliknutím vložíte smajlíky:

taky patřím k těm, kterým pomohl až doktor na porodním sále ... někde jsem slyšela, že je mnohem lepší, když ti porod začne kontrakcemi bez prasknutí vody než prasknutím vody bez kontrakcí, v takovém případě prý porod trvá mnohem déle

:s: zajímavá otázka tedy. Voda ti vůbec prasknout nemusí. Porod se ti může rozjet aniž by ti voda praskla. Mě u prvního těhu voda praskla a porodila jsem až za 20hodin. Z toho 9hodin jsem měla kontrakce po 2minutách a 3 hodiny po půl minutě. Díky kapačkám na podporů vztahu (abych se otvírala)jsem porodila do 12hodin. U druhého těhu mi voda nepraskla. Píchali mi jí až v porodnici. Boles po píchnutí byla děsivá ještě s kombinací s kapačkama /opět ta samá kapačka/.....takže vyčkej a ono to nějak přijde :a:

ono to prasknuti vody s porodem nesouvisi, az tak uplne... impulz k porodu dava dite a to ho da i kdyz voda praskla nebude a naopak ho nemusi dat ani kdyz voda praskla , nedej boze tomu nekdo pomohl., navic pokud se toto stane, tak je porod mnohem tezsi, protoze prece jen lip se rodi dite "klouzajici" spolecne s vodou nez "nasucho " :a:

ahoj prasknutí vody ještě nic neznamená,mužeš rodit klidně 24hodin po prasknutí a třeba v bolestech no spíše bych doporučila sex a na ostro já po něm asi 2hodiny dostala kontrakce a jeli sme do porodnice ale ještě jsem neměla termín tak sem nerodila ale ty máš větší šanci

Ahoj. Nevím, proč si přeješ, aby ti praskla plodová voda? Myslíš kvůli urychlení porodu? Mně "nepraskla" samovolně plodová voda ani u jednoho porodu, u obou mi museli pomoci lékaři. Jinak se obecně doporučuje: sex, chůze po schodech nebo uklízení :00: :s: :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky