JAK ČASTO VÁM KAKAJ MIMI?

02.08.2009

NAZDÁREK MAMINY. Jen by mě tak zajímalo..jak často vám kakaj miminka při umělé výživě? vím, že při kojení to může být i 14 dní nekakání, ale pokud jsou jen na umělé výživě??????a pokud jste na umělé, kolik vám prcci vypijí čajíčku za den ? :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky tak my máme tři měsíce ajsme na um.mlíčku beba a kakáme jedniu deně většinou ráno :///: čajík ve vedrech vypije i 150ml za den někdy i víc :one:

Ahojky,tak já mám půlročního kluka,ten mi při kojení kakal i několikrát denně,teď na příkrmech a umělém každý den a někdy i dvakrát. Čajíku mi vypije kolikrát i 250,snažím se mu ho pořád dávat,on už má totiž přes 9 kilo,tak ať není hodně baculatý. :#o:

Mala mi kaka zhruba co 2 az 6 dni. Doktorka rikala, ze pokud je videt, ze to kakani neni bolestive tak nevadi, ze je to treba i tyden. Pokud vim od kamaradek,tak kojene mimi kakaji i nekolikrat denne, s temi 14dny se mi to nejak nezda. :n: A cajiku vypijem cca 20ml. :a:

ahojky, tak mně minimálně 2x denně.na UM jsme od 4měsíce a kromě 1 či 2vyjímek to tak je doteď.Čajíku dřív tak 40-80ml, někdy víc, jindy míň.Zítra nám bzde 8měsíců a už utáhne i přes 200ml, hlavně v těch vedrech.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka