Já už to asi nedám | Moje těhotenství.cz

Já už to asi nedám

Obrázek uživatele Cvrček2014

  Teda nevím jak vy, ale druhé těhu prožívám mnohem víc než to první. U prvního jsem lítala jak drak, břicho nebřicho a teď mám do mateřské ještě cca měsíc, 10 Kg nahoře a jsem úplně hotová.

  Komentáře

  Obrázek uživatele snezenka08

  Ahoj, ten měsíc Ti uteče jak voda Wink a 10 kg je v pohodě. Já přibrala druhé těhu 16 kg :s: a nějak jsem to nehrotila Wink d

  Obrázek uživatele Keltka

  Ahoj, neřeš prkotiny - 10kg je zcela normální, spíš nízký přírůstek na váze. Držím palce, ať je ten posl. měsíc pohodový. Ale promiň mi to, ale spousta lidí tady řeší tedy mnohem závažnější starosti-tím tedy nechci shazovat tvůj příspěvek, ale když jsi šla do těhotenství, tak jsi asi mohla čekat, že to nebude "jako bys nebyla těhotná" a že bys porodila pomalu za chůze a všechno pokračovalo dál jako bys ani těhotná nebyla. Je to zátěž pro tělo, pro organismus, apod., buď ráda, že nemáš nějaké větší komplikace, že jsi zdravá a všechno je tak, jak má být. Sluníčko

  Obrázek uživatele Cvrček2014

  Právě, že mě samotnou překvapuje, jak mě to zmáhá...bylo to myšleno spíš jako konverzační téma, navíc to, že nemám komplikace nebo neznamená, že si nemůžu postesknou i když jsem věděla do čeho jdu.

  Obrázek uživatele Keltka

  Ahoj, tak to chápu. Sluníčko Na konci těhotenství je to asi těžké pro každou těhulku. Spíše jsem to myslela tak, že se tu řeší někdy horší problémy a že na 10kg příbytku na váze si stěžovat je spíš legrační. :s:

  PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

  Ahoj holky,
  jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

  Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

  Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

  Holky, nezažila to některá?
  Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
  Nevíte z čeho to je a co na to?

  Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

  ahoj holky Pápá
  určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
  V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

  Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

  Ahoj,
  jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

  Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

  Rýma

  Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

  Přímá adopce - Hledáme

  Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

  Pohyby či škytavka?

  Ahoj,

  mám takový asi zvláštní dotaz. Začala jsem 26tt. Mimi je celkově línější, pohyby moc necítím spíše až večer v klidu. Teď...

  Domov pro již narozené děťátko

  Ahoj, jsme skoromanželé toužící po děťátku. S velkým domem a pozemkem kde by děťátko šťastně vyrůstalo. Touto cestou chceme najít...