Holky z domků - co vám pomohlo na krtka?

27.12.2013

Ahoj, chci se poradit, jak na krtka. Mám pocit, že už jsme bezradní. A ten hajzlík do rána udělá zas 5 hromádek. Před 2 lety jsme udělali trávník, mám s ním spoustu práce, protože je veliký. A vloni začal krtek. 2x se mi ho podařilo vyrýpnout a chytit. A toho současného ne a ne a ryje stále. Vloni jsme sebrali (naštěstí bylo přimrznuto) 200 hromádek. Ale kam tu hlínu furt dávat. Trávník jsem dala do kupy a on zase v listopadu začal nanovo. :00: :00:

Měli jsme nějaké červíky obalené v jedu, to se sypalo do děr, pak nějaký jakoby silikon v tubě, že mu to voní, umaže si od toho nohy a kožich a jak se čistí, slíže to... a nic:-(

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, tak po úporném boji, snad už končícím, se krtek již 3 týdny neobjevil. Po vyzkoušení snad všeho, co český trh nabízí :s: :s: zabraly dýmovnice s nějakou chemickou látkou. Jinak vše ostatní max. na týden a pak zas vesele hrabal. Zatím je klid. Tak pokud ještě neúspěšně bojujete, tak zkuste. Je to za 70 ks asi 3ks dýmovnic :a:

Ahoj, já oobně zahradu nemám, ale na učňáku si k nám paní chodila pro ostříhané vlasy, prý to je jediné, co jí na ně zabírá. Tak to zkus a uvidíš :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka