Holky poraďte, prosím.. | Moje těhotenství.cz

Holky poraďte, prosím..

Obrázek uživatele osklive.kacatko2

  Nevíte jak je to s porodem v horečkách??? Jsem ráda, že dejchám natož mít sílu ještě rodit...mám přes 38´C
  Po sobotním pro mě dost vyčerpávajícím dnu plných poslíků jsem už v neděli cítila rýmu, kašel a měla zvýšenou teplotu.. Teď je to den ode dne horší a mám hlavu jak střep a chrčím, že tím budím sama sebe ze spaní..(nemluvím o chrápání, ale o tom jak mi chrčí na průduškách)
  Nejhorší je, že mám pocit, že se malému moc dlouho v bříšku zůstávat nechce,břicho mi hodně rychle klesá a bolí od soboty téměř nepřetržitě jak při silné MS.. Navíc ten kašel, vždycky když se rozkašlu, nejde to zastavit a břicho au au bolí jak čert..
  Jsem jak mátoha, nevíte jak by to bylo?? To bych rodila normálně?? Asi bych tam byla jak mrtvola o doktor by mě asi zabil...


  Komentáře

  Obrázek uživatele osklive.kacatko2

  Na kontrolu jdu v pátek, pokud tam dolezu, tak se doktorky zeptám , ale mě se spíš jedná o to, že sotva dolezu sem k počítači a to mám asi 3metry od postele nebo na záchod..a jsem zadýchaná ..Jsem dnes KO..

  Obrázek uživatele AndyPan

  já tedy nevím,ale s termínem porodu, co máš bych přinejmenším do té porodnice zavolala a zeptala se na to. Ambulance tam přece mají. Pokudn se nemýlím, asi bys tam měla chodit stejně každý týden. Aspoň za nás to tak bylo,měsíc před porodem. Lepší být za blbce než něco vew finále zanedbat.