holky, jdu se aspoň vypsat, jsem vytočená na nejvyšší obrátky | Moje těhotenství.cz

holky, jdu se aspoň vypsat, jsem vytočená na nejvyšší obrátky

Obrázek uživatele aisha

a taky si postěžovat. Včera mi volal bývalý tchán. Jde o to, že si bere děti na zimní pobyt. Ptal se už v létě, jestli s ním můžou jet. No, proč ne, užijou si dědu, tak jsem souhlasila, jedno dítko měl už loni, tak jsem souhlasila, sice je to týden po jarních prázdninách, ale ve škole problémy nemaj, tak at si to užijou. Včera volal, jestli bych mu část z toho nezaplatila. Já vím, hodilo by se to, bere moje děti, platí jim to, ale já na to prostě nemám. Řekla jsem mu, že to je problém, protože je to dost citelný zásah do našeho rozpočtu, už takhle máme problémy vše utáhnout, o jarních prázdninách plánujeme výlet, šetřím dětem na tábory, no znáte to. A on na mě spustil, že pro něj je to taky citelný zásah do peněz, ale když teda není ode mě dobrá vůle, že s tím nic nenadělá.
Rekla jsem mu, že si je tedy neměl brát s sebou, ale víc jsem byla zticha. Jsem taková trubka, fakt. Celou noc jsem z toho nespala. Já si chci taky s dětma užít nějaké výlety a ne, že to budu "cpát" do toho, aby si užívali jiní a já pak budu sedět s nima doma , protože na to nemám.
Nechci být nevděčná, vím, že to stojí plno peněz, jsem ráda, že je bere, ale tohle mě vytočilo a příští rok řeknu, at je radši nikam nebere.
Holky, co byste dělali? Oni to maj asi v rodině, i otec dětí na mě tohle zkouší, když s nima někam jede, tak at jim zaplatím aspoň vlak atd. Plánujeme cestu do ¨Prahy, tak jsem si řekla, že mu taky zavolám at dá dětem na lístky, ať vidí, jak absurdně se chová.

Obrázek uživatele ajinek

Ahoj, můj názor je ten, že kdybych si měla brát vnoučata asama to navrhla, ani ve snu by mě nenapadlo si říct ještě o peníze pro ně. Buď na to mám - jak duševně, fyzicky a finančně a něco narvhuju nebo na to nemám a nic nenabízím. Jestli je to pro něj taková finanční díra do rozpočtu, tak nevím, proč to navrhuje. To mi hlava nebere. V tomto s tebou 100% souhlasím.

Obrázek uživatele Leushka

tak já ti jenom písnu,že souhlasím s holkama a ty máš samozřejmě pravdu...děda to vymyslel,naplánoval a chtěl si tvoje děti vzít sebou,tys mu je nenutila....fakt bych se ho zeptala,proč je chtěl sebou,když je to pro něho citelný zásah do peněz,že jsi mu je nenutila brát...no nic pevné nervy,snad si to mrňata užijou s dědou i tak a pro příště jsi poučená...

Obrázek uživatele lucca

Já to vidím stejně, je to jeho výlet a má ho plánovat podle svých možností. Ty máš dost výdajů s tím je vybavit na cestu. Já to beru podle sebe, bývalý manžel bere holky do Alp lyžovat a dost se prohnu i v tom, postarat se o oblečení a vybavení. Ještě abych mu na to dávala peníze. On nám přeci na dovolenou také nepřispívá. Nemusíš mít výčitky, že to takhle cítíš.

Obrázek uživatele aisha

když nejhorší je, že to pak často i řeší přes děti, tchán teda ani tak ne, ale jejich otec ano, takže pak za mnou děti chodí a "Táta říkal, at nám zaplatíš vlak" a diví se, že neplatím. Tak jsem jim vysvětlila ten opačný příklad, že já budu chtít peníze po něm, tak snad pochopily...

Obrázek uživatele ajinek

Tak když má na to takový názor otec, ať jim to zaplatí otec. Je strašně jednoduchý rozdávat z kapsy druhého! To jsou lidi, co!

Obrázek uživatele aisha

otec dětí; to je na dlouhé povídání, ten peníze "nikdy nemá"

Obrázek uživatele aisha

no však taky počítám, jak bude cukat s alimentama, že musí splatit něco tátovi kvůli těm horám a z čeho, když "nemá", jenže on "nemá" ani na to, aby koupil dětem třeba ve městě pero, když tam s ním jsou a vzpomenou si, že potřebujou

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

Finanční situace a zdravotní stav mě dohnali na přerušení, je to dva a půl měsíce a myslím na to stále, není den kdy bych na to nemyslela.... Nemám o tom s kým mluvit... stále si říkám co by.... kdy by???? Jak se s tim naučit žít???

Tak a je to tady,vsecky testy pozitivni a je to prave 7. tyden od me posledni menstruace.
JSEM TEHOTNAA:-)
Miminko je planovane,i kdyz s pritelem nejsme svoji.Myslela jsem si,ze to nebude tak lehke a sup po 2 mesicich snazeni se nedostavila menstruace.

Tak a je to tady,vsecky testy pozitivni a je to prave 7. tyden od me posledni menstruace.
JSEM TEHOTNAA:-)
Miminko je planovane,i kdyz s pritelem nejsme svoji.Myslela jsem si,ze to nebude tak lehke a sup po 2 mesicich snazeni se nedostavila menstruace.

a taky si postěžovat. Včera mi volal bývalý tchán. Jde o to, že si bere děti na zimní pobyt. Ptal se už v létě, jestli s ním můžou jet. No, proč ne, užijou si dědu, tak jsem souhlasila, jedno dítko měl už loni, tak jsem souhlasila, sice je to týden po jarních prázdninách, ale ve škole problémy nemaj, tak at si to užijou. Včera volal, jestli bych mu část z toho nezaplatila.

Tak dnesnim jsem vstupuji do 34tt,zaroven nastupuji na materskou a v 10 hodin nas ceka kontrola,tak jsem zvedava jak dopadneme a co se dozvime noveho :-D...to je ale hekticky den Smile ... A jak to leti...uz za nakych 6 tydnu u nas bude o clovicka vic...jak ja jsem na tesena...

Ahojky těhulky a maminky, chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti se screeningem v 1.trimestru v Brně na Veveří???

Všechny jsou na přání..konečně jsem dělala i pro holčičky kytinku :cat: :\x: mě ty holčiččí čepky baví Srdce jen předposlední mám pro dvojčata od segry a poslední je pro mimuško od kamarádky na obvod hlavy 35cm

Tak jsem včera byla úplně hotová.Naše malá ztratila asi před 2 měsíci telefon.

Krásné ráno holky,
tak dneska vstupuji do 37tt :\x: