lucca

04.01.2011

Mám menší problém, dokončujeme domek a za měsíc až dva se budeme stěhovat z podkroví u rodičů. Mimochodem v půlce března mám rodit. Problém je v tom, že já nevím kde začít. Napište mi prosím nějaké typy jak zvládnout stěhování, co zabalit první, na co se naopak vykašlat a co se mi bude nejvíc hodit. A to ještě nemluvím o tom, že mám roční holčičku a ještě dvě starší, které odjíždí týden před termínem se svým otcem lyžovat do Alp. Takže ještě ke všemu zabalit tašku do porodnice a holky na hory. Někdy mám pocit, že mi praskne hlava...sedím, přemýšlím a nedělám nic!!!

Kliknutím vložíte smajlíky:
Nelina235 (neověřeno)

Ahoj no taky jsem se nedávno stěhovala ale už rok po porodu. Takže to nebylo tak náročné a ani jsme neměli moc věcí nejvíc asi syn vse jsme srovnali do takových přepravek https://www.bekuplast.com/cz/produkty/rady-kontejneru/ a pak větší věci jako postele nábytek atd vezli dodávkou. Jinak někde jsem četla ultimátní seznam ženy co se stěhovala a taky měla termín.

Ahojky, tak to ti tedy ani trochu nezávidím. My se stěhovali loni a byl to masakr, protože nám den před stěhováním odřekla Avie a museli jsme se vystěhovat a nastěhovat v jeden den :€[€: Balila jsem už asi měsíc předtím, postupně, nejdřív věci, které nepoužíváš tak často ( já vyklidila sklep, pak ložní prádlo, ručníky, knihy, hračky) nechala jsem vyndané jen to nejnutnější a ostatní do krabic a popsat. Oblečení do velkých černých pytlů a popsat. Je fakt, že jsem naplnila tak 3 popelnice, co jsme měli zbytečností :D Chtěli jsme baráček, ale nesehnali jsme, takže jsme opět v bytě, ale já tedy nevím, nevím, jestli se chci ještě někdy stěhovat. Vážně je lepší vyhořet :€): Tak ať to máš rychle a bez problémů za sebou, jak stěhování, tak porod

Tak to jsi na tom podobně jako já..my měly velké krabice...tak 1,5 m x 1m..a do nich jsme naházeli co se dalo a odvezli..nejdřív to co jsem nepotřebovala.. a vždycky jsem to dojela vybalit..a znova a znova...takhle celý měsíc...jsme nikam nepospíchali...takže na pohodu..Ale čím mín skříní..tím víc věcí ..a větší ráj pro mojí holku...Ta pořád balila..
No a určitě si dej popisky, kde co je..pokud to nebudeš hned vybalovat...
My to ani extra nějak nebalili..protože jsme to neměli zas tak daleko...ale jsem ráda,že už to máme za sebou..Jinak jsem začla knížkama, vitrínou, oblečení jsem protřídila, každej měl komínek, co bude nosit...a ten zbytek se odvezl, no a je fakt,že jsem manželovi vždycky řekla..kam ty krabice má donést do jaké místnosti...abych to na vybalování nehonila po celým baráku..Půlka věcí se proházela do koše..Protřídila jsem si kuchyn, co nepoužívám..nebo bez čeho se obejdu a jde udělat i jinak..a nebylo to tak hrozný..ale až když člověk stěhuje se diví kolik těch věcí vlastně potřebuje..nebo jaký ptákoviny se najdou..
Já měla pak pohotovostní kufr plný hadrů naší holky,..už jsem ani nežehlila..to nemělo cenu..ona měla snad nejvíc věcí na přestěhování...A nakonec, pračku, oblečení, postele...den předem jsem udělala nákup který jsem si odvezla rovnou do baráku..a pak se dělala kuchyn.....a to byl u mě největší masakr..Já jsem ty krabice vždycky jenom složila..a zavázala provázkem...aby to nepropadlo..a muselo to vydržet..chlapi byly poučeny, jak to musejí držet..a kupodivu ani moc nedržkovali..Tak držím palce ..

Při stěhování zjistíš, že dvě třetiny věcí z těch, co máte, vlastně vůbec nepotřebuješ... jinak mám jedinou radu... na každou krabici, pytel a balík si napsat, co tam je... usnadní to hrůzu práce a hledání později... takže z mých zkušeností jsou nejdůležitější popisky...
Jinak my se naposledy stěhovali v době, kdy jsem rodila, takže do porodnice jsem jela ze starého bytu a z porodnice si mě manžel odvážel do nového... docela síla... v obýváku byla uprostřed hromada pytlů a beden a krabic s věcma, oblečením a dvě přepravky kytek v květináčích... skoro se kolem toho nedalo projít... ale zvládli jsme to... hlavně, že fungovala kuchyně, koupelna, WC a ložnice... :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka