Holky dotaz ohledně imunity užívala jste některá gs imunostim?? | Moje těhotenství.cz

Holky dotaz ohledně imunity užívala jste některá gs imunostim??

Obrázek uživatele Kirsche

Užívala jste některá vitamíny gs imunostim?? děkuji moc Pápá

Obrázek uživatele dory

Zatim ne, ale dostala jsem ho jako doporučení na ORL, protože už mám čtvrtý antibiotika za pět měsíců tak uvidíme jestli to bude náka odezva

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

tak vám jdu ukázat toho našeho maličkého. Jmenuje se Prokop, a narodil se 18. 3.
Sice nemá ani 2, 5 kila, ale je to dlouhá se 48 cm.

Ahoj holky, tak po třech letech konečně vkládám profilovku. já si to lezení neodpustila ani ve svatebních šatech:)

Ahoj Holky, jsem ve 31. týdnu. Už pár dní pozoruji to že když dlouho sedím, a pak vstanu mám hroznej tlak jakoby břiše směrem dolů. Včera jsme měli s přítelem Sex a dnes od rána mě jako by bolí, nebo nevím jak to říct mezi nohama, jako kdybych dělala provazi či co. Teda jen při chůzi.

Ahoj hoky, sice to přímo do těhu nepatří. Chceme taky miminko, ale nijak to zatím nehrotíme (= neležíme na tom - ani to není možné, jsme v ložnici s 3,5 letým synem Smile ), Pořídila jsem si menstruační kalíšek Luno a mám ho tedko zrovna 2.den. Je to teda vynález, to Vám povím.

Ahoj holky, MS měla dorazit v pondělí a zatím nic - což se mi fakt normálně nestává, zkoušela jsem test, ale ducha mám jen na teskáckým testu s citlivostí 25 - včera odpoeldne tam byl duch a dnes ráno taky - ale nezesílil. Na mamatestu s citlivostí 10 ani dneska ráno nic - čistě bílo?? Máte podobnou zkušenost že by to mohlo být těhu?

Uplynul půlrok od mé poslední návštěvy nemocniční neurologické ambulance. Doktor, kterého mi přidělili posledně, se tvářil, že jsem nerozumná kráva, když nechci jít na operaci, nejlépe hned, a když jsem mu vylíčila důvody, které mi v tom pro nejbližší cca dva roky brání, milostivě mi do papírů poznamenal „výhledově zvážit operativní řešení a za půl roku přijít na kontrolu“.

Ahoj Holky, tak podávám hlášení co u nás nového?
No, vesměs je mi stále blivno, naví se mi zhoršil exém.
Mám červený fleky na krku a rukách, je to úplně hnusný, jsem z toho nešťastná, tak se musím objednat na kožní, aby mi na to dali nějakou zklidňující mastičku, zatím to mažu Calciovkou, ale žádnou změnu neregistruju.

Ahoj Matýsku, maminka si pořád říkala, kde se schováváš, že bříško neroste, a teď posledních pár dní jsi se začal nějak moc projevovat a vybudoval sis už docela pěkný domeček :///: , maminka se nemůže už skoro ani ohnout, zimní bundu už nezapne, tak snad už začně být konečně hezky :)..

Krásný den těhulky dubnový. Pápá Tak i já se hlásím ze včerejší poradny. Tlak mám pořád okolo 140/80,na váze celkem o 16 kilo víc a Cs 0.

Ahoj,
tak dnešní poradna v pořádku, ani se neotvíráme.. Sad už jsem doufala že by se malému mohlo chtít už pomalu ven, v noci mě tvrdlo bříško a bolelo podbříško..