holky, co vaříte k obědu cca pro 1,5 leté dítko ? | Moje těhotenství.cz

holky, co vaříte k obědu cca pro 1,5 leté dítko ?

Obrázek uživatele Monnica

holky, asi jsem se zbláznila ale chytla mně hysterie, že vařím svému 1,5 roku starému prďouskkovi furt to samý k obědu tj. nakoupim květák, brokolici, mrkev vše uvařim zamrazim, To samé maso krůtí, kuřecí, hovězí, uvařim zamrazim. A prostě to jen pak rozmrazim a dávám s bramborem,rýží, těstovinami občas taky čočku a polévky, kuskus, taky občas zapékám. Jenže někde čtu, že je to takhle v pořádku dávat jednotvárné jídlo, pak jsem si ale našla jídelníček jesliček a tam jak vyvařujou,špíz sýrový, kýta na houbách Lol tak jsem se nechala něčím jednoduším inspirovat, že jsem začala vařit malýmu smažený květák, zapečené nudle s mletym a protlakem, knedlík s kuřetem na paprice,vepřový gulášek, dnes dokonce rýři s nivovou omáčkou, až pak mi došlo, že je tam děsně soli,, no a to nejhorší teď je, že když dám malýmu něco jednoduchého třeba brambor s dušenou mrkví, nebo hrášek, tak si nevezme do pusy ani sousto a bojkotuje prostě oběd. Asi jsem to podělala a prcka pěkně rozmazlila, za chvíli bude chtít jen omáčky a zeleninu nee.Co teď ? Když oběd nejí, tak řeknu nejíš budeš hladovej a jemu je to jedno, čeká až do sváči, achjo,,že já nezůstala u stereotypního, ale zato zdravého příkrmu.

Zase jsem někde četla, že je normální, že děti jí po roce to co dospělí běžně k jídlu, ale copak my jíme denně vařenou zeleninu s přílohou a vařené maso?

Obrázek uživatele umpopo

tak vyvařuješ spíš tak pro 4 letý Smile vrať se ke stereotypnim zdravym jídlum a obohať to novýma ingrediencema ale ne nivou. Přidat můžeš maso králičí,jehněcí,zvěřinu,krůtu. K přílohám můžeš přidat jáhly,pohanku,čočku červenou.. a k zelenině všechno ostatní,co nejíte - zkus třeba sladký brambory-batáty,dýni a já nevim co všechno. On si zase navykne ale pujde to hůř... ale vepřový,knedlik,nivu a spol bych vynechala. Ono jedi vesměs to co dospělí ale co do obsahu základních surovin, ne přídavků a vylepšení. Myslej tim už všechnu zeleninu,přílohy,ovoce... ne čokoládu,knedliky a bujon Smile ještě k tomu mrazení, mrazit je dobrý na porce maso ale zeleninu jen na nouzovky, ztratí to všechny vitamíny. Když to koupíš, tak je to už tak tejden utržený ... pak to zmrazíš a zbyde ti z toho jen hmota.

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

ahojte,tak se nám to blíží a za 12 dní nám budou dva ročky.jelikož tady nejsem s vámi úplně od začátku,tak sem hodím pár foteček od narození Terezky až do teď.a já si třošku zaspomínám.takže to hezky shrnu,naše štěstíčko se narodilo 15.5 2009 ve 13.49h.

Ahoj těhulinky. ....

Holky, nemáte někdo zkušenost s kočárkem BEXA ???

Tak dnes jde maminka na tu očekávanou operaci mozku. Jde hned první v 8 ráno a trvat to má minimálně 4 hodiny. Ještě večer jsem s ní mluvila, je moc statečná. Nachystala jsem si tu hromadu práce, abych se z toho čekání nezbláznila. Pořád na ni myslím, k ní se pak prý dostanu až tak v pátek.
Snad jí dnešní deštík prší štěstí.

Ahojky,

Ahojky, tak s prvním mimčem, chlapečkem,jsem měla celkem 9 kilo nahoře za celou dobu, z 58 na 67 kilo jsem nabrala ( mám 171 cm). Ale teď jsem v půlce a mám už nahoře skoro 6 kilo. A to jím normálně přitom, tak to nechápu.

Mám dotaz ohledně tohodle kočárku :

Mám doma chlapečka rok a půl a tak moc bych k němu chtěla holčičku ještě, jsem v 19. týdnu těhu a k doktorovi až za dva týdny, ahjo, to snad nevydržím. Když u manžela jsou fakt samí kluci, všichni bratranci, bráchové a i starší generace, prostě hollky se tu musely vždycky přivdat, protože se tu rodí jen a jen kluci.

maminky neviete co je toto za kocik?myslim znacku...dikes

zbylo nám celé balení plenek Bella Happy 3 je to 5 - 9kg