hnusně rozkouslý ret

15.11.2011

ahoj holky, malá vstávala ve vaně, uklouzla a spadla na kraj vany. Má škaredě rozkouslý ret, ale na šití to snad není. Hned jsem to chladila, ale i tak to má hodně oteklé. Nevíte, za jak dlouho to splaskne a jestli jí zůstane jizva?

Kliknutím vložíte smajlíky:

děkuji holky za příspěvky, dnes už otok není tak hrozný, je to dost fialové, ale snad se to brzy zlepší. Jinak ráno Nelince říkám: ukaž taťkovi, kde máš bolinko a ona mu ukazovala prstík, který se přivřela před pár měsící do dveří :s: . Takže ji to asi ani nebolí :)

Před 3 dny nám malý uklouzl na dlažbě a také si ošlivě prokousl ret. Měl to nateklé až do 2. dne, pak to zfialovělo a 2 dny to bylo fialové....dnes po otoku anipamátky, kousutí je ještě vidět a fialové to má pri opravdu hodně velkém zkoumání, ale jen kolem toho kousnutí. Takže za týden maximálně to nebude ani vidět :-)

Teď mě napadlo, zkuš na to koupit měsíčkovou mast, ta se používá i po operacích a prej dobře hojí rány a jizvy nejsou pak tolik vidět.

Ahoj, přesně to se nám stalo, taky uklouzl ve vaně a naskrz se prokousl, měla jsem strach i o zuby, ale ty byly v pohodě. Druhý den měl ret hrozně nateklý a namodralý, ale každým dnem to bylo lepší a snad 3. den už to nebyo skoro vidět. Taky tam dodnes nic nemá vidět...

Ahoj, malá mi takhle spadla před 14ti dny na zábranu postýlky, mělo to pěkně prokouslý zevnitř i zvenku a pusu jak černoušek a dnes už po tom není památky. :-)

mi malá spadla tak nešikovně, že hlavou ze zadu narazila do šuplíku, tím nárazem si prokousla místo pod dolním rtem, zevnitř to měla taky prokouslé, tekla jí docela hodně krev, oteklé to měla taky a zůstala jí tam jizva. To se prostě někdy stane. O to víc mě to mrzelo, že jsem byla přímo u ní, ale je to vždycky chvilka a je to...

ona to má na dolním rtu, částečně zevnitř a částečně zvenku. Asi to těma zoubkama skousla. už spinká, svítila jsem jí na to baterkou, no má tam pěkně oteklou hrču. Doufám, že tam nebude jizva :r:

Ahoja, tak malej věčně padá na pusinku a rozseklý ret měl 3x a naposledy si ho prokousl téměř na skrz a jizvu nemá žádnou, jen to hodně oteče, zítra už to bude lepší a do týdne to nebude znát, tak je to aspoň u nás. T.

Ahoj, takle přesně spadla moje ségra, když jí byly 2 roky, taky rozkouslý ret a dost jí to oteklo. Taky jí to nešili, ale bohužel jizva je vidět i teď po 30 letech :-(, tak snad se Vám to hezky zahojí a ztratí.

tak jizva by ji snad zůstat nemusela. A jestli je to zevnitř, tak by se to mohlo i rychleji hojit. Rány v puse se hojí celkově rychleji. Bude se ji asi hůře papkat. To mi připomnělo, jak jsem jednou taky měla oteklou pusu. Byla jsem s přítelem v posteli a nalétla jsem pusou na jeho loket. Vypadala jsem, jakoby mi dal někdo přes ústa. Druhý den to bylo určitě ještě oteklé. Další den se to zlepšilo. Už si to moc nepamatuju. Tak ať jste brzo fit..... :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka