Hamilton - v jakém týdnu vám ho doktor udělal?

20.08.2013

Ve čtvrtek jdu do poradny, to budu 38+5 a chtěla bych doktora poprosit, jestli by mě toho Hamiltona nezkusil udělat, tak mě zajímá, v jakém týdnu to popř. udělal doktor Vám?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj,v den termínu porodu,otevřená na 2prsty volně. Prý všechno krásně nachystané. A může to být kdykoliv. Ale porod se konal až za 5dnů a ještě do mě museli cpat tablety aby to teda aspoň byl opravdu porod a netrvalo to 3dny.

Mě ho dr udělala v den prvního termínu porodu a druhej den ráno sem porodila a to podotýkám že sem nebyla ani kousek otevřená a nic jinak k porodu přichystáno nebylo. :s:

u staršího synka 39+5 u mladší dcerky 39+4 a 40+3 podruhé. V obou případech mi doktorka řekla, že hamiltona může udělat pouze pokud jsou porodní cesty v určité fázi připravenosti na porod, jinak by to nemělo efekt.

Ahoj, tak já jsem měla 3 týdny do termínu a na první kontrole ve FN v rizik. poradně mi Dr. sdělil, že vůbec se nic k porodu nechystá, že ani mimčo není sestoupené. Tak mi udělal Hamiltona, abychom to prý do termínu stihli :s: Porodila jsem ještě ten den!! :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka