halóó, je v tomhle klubu ještě někdo???

30.11.2012

Ahoj holky. Je ještě vůbec někdo v tomhle klubíku? Nebo jsem jediná, která má jedináčka a nechce druhé dítě? Petík má tři roky, je nezvladatelný. Jsem absolutně vyléčená z dalšího dítěte. A nejvíc mě sere, jak mě každý potkává a pořád se ptá, kdy už bude druhé, a jak by to Petíkovi strašně prospělo a pod. grrrrrrr :€{€: :€\€: Tak co, jsem sama? :a:

Ahoj, ani nevíš, jak jsi mě "potěšila" svým příspěvkem! :-) Jsme na tom úplně stejně! Taky máme skoro tříletého nezvladatelného čerta. Sice je to náš malej zázrak, narodil se hodně předčasně 25+0 tt, 700g a na to, jaké byly prognózy je na tom zdravotně výborně, ale stejně dává pěkně zabrat. A přesně bych vraždila, když se lidi ptaj kdy bude druhý dítě, jako by to byla samozřejmost, že prostě všichni musej mít min. dvě děti! Taky mě to pěkně se*e, takže nejsi sama!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jéé :) tak to je slušný odstup :) Já tak mladá mamina nebyla, je mi 27. ale štve mě, že se lidi ptají pořád i Petíka, jestli nechce bratříčka nebo sestřičku. A on už na ně křičí, že nikoho nechce a ať mu to pořád dokola neříkají. Jakoby chtěli zahrát schválně na moje city skrze malého. Tak gratuluju k mazlíkovi, užij si ho :) Taky se chci na mimčo těšit a nebrat jako povinnost,. Díky moc za podporu :a: :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

je to přesně tak, já si chci svou dceru užít maximálně a také se jí hezky věnovat. A to samé chci pro druhé dítě. :) A je to jen naše věc jak se rozhodneme, tak nemáš zač děkovat, jsem ráda, že mám spřízněnou duši :)

Ahoj tak už jsem si myslela, že já jsem jediná sama. Mám skoro 3letou holčičku a okolo mě mají všechny kamarádky buď to už druhé mimi a nebo druhé na cestě. My s manželem také jednou chceme druhé dítě. Ale teď rozhodně ne a máme pro to více důvodů. Akorát mi vadí, že mě spoustu lidí odsuzuje, že už dávno nejsem podruhé těhu... Přeji všem hodně lásky, zdraví a hodné dětičky :)

In reply to by kokosacek

Ahoj, je to tak! všechny moje kamarádky mají dvě nebo dokonce tři děti. A i ty mi pořád říkají, ať mám další. Přitom jsou některé strhané, vystresované a stěžují si, jak je to strašně náročné. A pak mi káží, že bychom už měli mít další, že je nejvyšší čas :€{€: My taky uvažujeme, že možná někdy budeme mít další, ale zatím ne. a okolí se chová, jak by to byl zločin. :00: Tak dík :///: ulevilo se mi :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ten náš je. Ale spíše i z toho důvodu, že je v rodině zatím jediné dítě. Dík :a:

Ahojky, já teda taky v klubíku nejsem, ale jedináčka mám-Tomísek je narozený v květnu 2010, takže 2,5roku.. Další neplánujeme hlavně z finančních důvodů, tak trošku i ze zdravotních. Tak jim prostě vysvětli, že máš co chceš a víc nepotřebuješ ;) Jestli jsi takhle spokojená a na další se prostě necítíš, tak to může být každému ukradené. Možná by mu sourozenec prospěl, ale pokud by jsi z toho nebyla šťastná, nebyly by šťastné ani děti. Takže by to řešení stejně nebylo. :)

In reply to by Dianka

Ahoj, já v tom klubu taky nejsem. Ale pročítala jsem ho a většina, co tam psala, už má doma druhého prcka. Spíše by mě zajímalo, jestli jsem tak nenormální, že mám jen jedno. Protože tady na vesnici to nedokážou přežít. A jak se dívám, tak jsme asi jen dvě ;)

já jedináčka mám 5 letou :) , ale snažíme se o další.. myslíš, že by mu to neprospělo? by si měl s kým hrát a mín by te zlobil :) a třeba by se i uklidnil když byste ho zapojili do procesu miminko , jako do pomahání a ted spinka, tak musime byt potichu atd ?

In reply to by Loty

Asi prospělo, ale já jsem byla bez zaměstnání již před prvním, potřebuju někam nastoupit. Vím, že některé maminky jsou na mateřské déle, ale já jsem doma už 4 roky, a už mi to leze na mozek. A Petík je kvítko, vypadá to, že s ním budeme možná muset k psychologovi. Od narození měl šílené koliky, spaní vyloženě nemá rád doteď. A já prostě ještě necítím, že bych do toho šla znovu. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka