Graf na určení - výpočet pohlaví dítěte - jak vám to vyšlo?

30.03.2011

Ahojky holky, našla jsem tyto stránky kde se po zadání údajů zobrazí graf jaké bude pohlaví dítěte: https://www.tehotenstvi.cz/cinsky-lunarni-kalendar-na-urceni-pohlavi-di… Já jsem zadávala první dítě a vyšel mi kluk a máme syna. Teď mi podle grafu vychází holčina, ale my se chceme nechat překvapit, tak sem moc zvědavá jestli to vyjde. Podělte se jak to vychází vám. :a:

Ahojky, tak překvapení se nám již vyklubalo a máme holčičku. :°*°: :\x:
Takže mě ten graf pohlaví dítěte dle data otěhotnění vyšel naprosto správně :one: :dance:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tak podle tohoto grafu je náš Petr 100%holka-zkoušela jsem tento graf když jsem byla těhu a nenechali jsme si říct co čekáme-mimochodem zkoušela jsem 5různých grafů apod a ve 4případech mi vyšla holka a máme kluka:-))))))

Jak už jsem tu psala v březnu, tak na první dítě mi to vyšlo opačně, měl to být kluk a máme holku a teď nové mimi my vycházela holka (bylo to překvápko ) a máme kluka, u nás asi platí pravdilo opaku ;)

tak nevim nevim...podle grafu pohlaví dítěte dle data otěhotnění bych měla mít 2 kluky a mam 2 holčičky...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak dej pak vědět jaks si dopadla na UTZ, jen aby mimi spolupracovalo a ukázalo se. :s: Jinak hlavně ať je vše v pořádku :one: , to je nejdůležitějsí. :c:

Tak mě doktor řekl, že to bude kluk...Už po druhé mi to potvrdil...ale v grafu mi vyšla holčička..tak jsem teda zvědavá :-D

Jsem překvapená, ale u obou správně! Nejdřív kluk, pak holka..teď čekám třetí, dle grafu kluk - u dr. zatím velmi nejistá holčička. Tak jsem zvědavá!!!!

In reply to by mirax

No já sem taky moc zvědavá, jak to na konec vyjde. První my vyšel správně kluk a druhý mi ukazuje holku a řetízek nad bříškem mi taky ukázal holku. To sou nervi to překvapení k porodu, jenže když sem to taťkovi slíbyla, tak to musim dodržet. :///:

Ták jednou vyšlo jednou nevyšlo :C]]: takže je to zas 50 na 50 :metal: ale aztécký mi vyšel u obouch dětí :metal:

Kdybych měla dát na pověry, tak z 8 různých, co jsem našla, mi správně určily 3 - z toho "nejvěrohodnější" mi přišel právě prstýnek :). Další 3 mi ukázaly přesný opak a další 2 se netrefily vůbec (při výpočtu u dvou dětí) :s: :a:

In reply to by Luci80.1

Ahoj, tak sem zkusila ten aztécký kalendář a ten mi určil opak, Dominik měl být holka a teď mi to předpovídá kluka.
Takže za mě aztécký zase nic. Zatim mi právě nejlíp vyšel ten graf co sem dávala nahoře, i podle řetízku nad bříškem co sem zkoušela (určil Domču jako kluka a teď bych měla čekat holku), ale setra mi říkala že řetízek sem mohla ovlivnit podvědomím. Tak uvidíme v srpnu. :s:

Tak mě test vyšel jak na prvního syna tak teď na očekávané holčičky. Že by na tom něco bylo?!!

Ahoooj, tak poslusne hlasim, ze zadny z testu mi nevysel, anebo budu muset "zabit" pana doktora, podle ktereho cekame holcicku, ackoliv tento graf i test s prstynkem a dalsi testy mi ukazovaly na chlapecka :-) ale jak holky spravne pisou dole, jistota bude az bude mimi venku :-) ale to pak nevim co udelat s tema trema taskama ruzovych oblecku, co jsem prave nakoupila :-)

Ahojky, tak sem to spočítala a je to zatím tak: 9 lidem to vychází dobře a 9 lidem to nevyšlo.
Takže stav 1:1 No prostě jediná spolehlivá možnost je UTZ a ten taky občas neni přesnej. :s:
:a:

tak sem to taky zkoušela a vyšel mi kluk ale také se necháváme překvapit,tak uvidíme,ale u prvního dítětě mi taky vyšel kluk a je to holčička,tak nevim :C]]:

Ahojky, tak já mám první holčičku a druhýho chlapečka.
Podle grafu je to na 100% správně.
Tak asi jak kdo. Zatím pa !!!!

Tak moje první dítě je holka a dle gratu to měl být kluk jako řemen ;) ;) teď čekáme mimi za 6 týdnů a vychází naopak holka, tak jsem moooc zvědavá, zdali to bude kluk :€): (taky se nechvááme překvapit)

Tak ja nevim, mne to vyslo teda presne :) Prvni mi ukazalo kluka a kluka taky mame a ted mi to ukazalo holcicku a ta nam dle utz taky vychazi :one: Takze za me to blbost neni :)

No tak děvčata jak na ty vaše příspěvky koukám, tak je to zase 50 na 50. Takže přece jenom to bude překvápko k porodu. :s:

Tak mě na grafu vyšla holčička a tu nejspíš i podle UTZ čekáme...ale když se dívám na graf, kdyby jsme počali mimi v dalších letech, tak mi pořád vychází děvče...tak nechápu, kdy na kluka..hihi

Ahoj, tak jsem to vyzkoušela a vyšel mi kluk a čekáme holku. A zkusila jsem to i u syna, kterému budou 3 roky a to mi vyšlo, že to měla být holka. Tak nevím, přesný opak:-)

My sme to zkoušely už s holkama v práci, a vycházelo to tak na 95 procent. Počítaly sme narození dětí a i nás, teďka sem to zkoušela s tím grafem a vyšla mi holka ( mám) kámošce kluk a bude ho mít :). :a:

Tak jsem to zkusila taky a vyšla mi holčička a holčičku máme a teď jsem podruhé těhotná a vyšla mi zas holka........kééééééééééžby.......moc bych si druhou holčičku přáááála!!!!! :\x: :\x: :\x: :\x: No to jsem zvědavá.....Ale jsem teprve v 9 týdnu, takže si budu muset počkat..... ://: Jsem zvědavá jak to výjde ostatním holkám...:-)

Zkusila jsem a vychází nám chlapeček a máme několikrát potvrzeného chlapečka :-) tak hodně štěstí, ať je to holčička, ať máte krásný páreček :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka