Gennet odběry krve | Moje těhotenství.cz

Gennet odběry krve

Obrázek uživatele Miska87

Ahoj holky, prosím rychlou radu.. Zítra mám jít na odběry do Gennetu (Praha Letná) nevíte od kolika do kolika ty odběry dělají? Moc děkuji za případné odpovědi..

Obrázek uživatele Iva2312

Ahojky, mám pocit, že tam, dělají odběry po celý den. Chodím tam s kamarádkou a ona není z Prahy a vždy jde na odběry kolem 13:00.

Obrázek uživatele Miska87

Tak jsem akorát přijela, dělají odběry opravdu skoro celý den, od 7:30 do tuším 16:30 a v pátek od 7:30 do 13:00 nebo tak nějak.. Předpokládám tedy, že tam člověk nemusí jet na lačno, je to tak? Já jsem tedy na lačno radši byla (což snad nevadí), ale pochybuji, že když se tam může jít i ve čtyři odpoledne, že se někdo bude mučit celý den bez jídla? =o)

Obrázek uživatele Iva2312

My tam byli taky dnes ale cca ve 12 :s: a maminka s plným bříškem Těhulka :s:

Obrázek uživatele Jitunka

Já chodím do Gennetu do Lbce a na odběry prý mám přijít od 7.30-09.00.

Obrázek uživatele qvetka1

podle mě tam budou už od 7h. Já am byla i v půl osmé ráno v sobotu a v poho (ale to se nejednalo o odběry). Takže bych tam šla bez starostí na 7 hodinu ráno.

Obrázek uživatele Miska87

Holky, moc Vám děkuju!

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

Ahoj červíci :ooo: .Tak jsem sem konečně dala fotky naší Nikolky.

jinak mě z těch právnických termínů klepne :€\€:

Tak mám výsledky z krve, které mi potvrdily boreliózu. Dneska jdu k doktorovi kožařovi na kontrolu. Flek je pryč tak doufám, že atb zabraly. Za týden jdu na gen. testy na gyndu a nevím jestli nebudu muset na plodovou vodu. K tomu všemu nám marodí naše fenka. Jsem s nervama na dranc. Už, abych měla všechny výsledky a špatnosti za sebou a mohla si zečít těhulkování užívat.

dlouho jsem nic nevložila,páč mi to nešlo :? Sad ..snad to půjde....

Zdravim všechny,ráda bych se zeptala registrovaných zdravotních sestřiček. Letos v březnu mi zkončila registrace takže jsem zároveň zažádala o novou,kterou mam na 6 let. Současně jsem od listopadu na mateřský. Původně jsem si představovala to,že bych šla z jedné mateřské hned do druhé. Takže do práce bych šla až za 6 let,tudíž v době, kdy mi bude končit registrace.

Ahoj holky, tak mi psala před chvili Janča (supperr) že ji praskla voda a jsou v porodnici a čekají na příjmu! Moc ji držím pěstičky, aby to měla brzo za sebou beruška :k:

ahojky tak jsem včera byla na těch testech genetických nevím přesně jak se jmenují a bylo to super až nato že mi brali hodně krve a sestra to vůbec neumí jsem dárcem krve a ještě nikdy mě to tak nebolelo ale co to je vedlejší máme 5,43cm a jsme v pořádku jsme čilí škoda jen že ještě nic necítím video jsem musela jít natáčet pro velký úspěch ještě i odpoledne jelikož se mu něco seklo tak jsme to

Ahoj mamče.Chtěla jsem se zeptat, od kdy se nechávají mimča spát normálně na zádech?Kdy přestat dávat střídavě spát na boky..Malá má skoro 3 měsíce, ale odpovídá mimču 4-5 měsíců:-D a zdá se mi už velká na to jí dávat na boky.Když ji tak dám, tak se stejně vzbudí na zádečkách.Jen mám strach o tu hlavičku:-( Aby ji neměla dovrchu.