27.týden těhotenství

10.10.2016

Ahoj všem mám sexi muže -budoucí manžel.Já  těhotná ležící s nohama nahoře -riz těhu.Já nadržená ale bojim se protože mi hrozí předčasný porod.Nějaké mazlení mi vážně nestačí poradíte mi co mám dělat doktor není moc milej.:sex: :sex: 

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já být taky sex né v těhotenství. Já musela vydržet. I já hezký manžel..... :-) :-) Promiň já musela *wink* 

Jinkak fakt se asi nedá nic dělat než to vydržet. Bohužel :-( 

03.02.2016

Hezký večer holky, 

potřebovala bych trošičku poradit jak si ulevit od bolavých zad :-(. Od pátku mám pravděpodobně skříplý nějaký nerv v kříží a je to peklo. V sobotu jsem si odskočila na pohotovost, kde jsem dostala injekci od bolesti, která trošičku zabrala, dva dny to vypadalo nadějně, ale od včerejška se to zase zhoršilo :-(. Mažu Veralem, ale to skoro vůbec nezabíra, každý den si píchám fraxiparin, takže ibalgin jde mimo mě. Já se jen modlím abych s tím nemusela bojovat do dubna. Kolikrát už mi slza od bolesti ukápla.

Moc děkuii za rady

Kliknutím vložíte smajlíky:

mě začala záda zlobit ve 4.tt, to jsem ještě ani nevěděla, že jsem těhotná :) Došlo to tak daleko, že jsem ve 20.tt nebyla schopná postavit se rovně (po porodu jsem byla na magnetické rezonanci, zjistili mi tam vyhřezlou plotýnku), dojít jen z ložnice na WC byl neskutečný problém. Doktor neurolog v krajské nemocnici, kam mě poslala moje obvoďačka, mi řekl, že si mám vzít paralen a přijít po porodu, že do té doby se mnou nemůže nic dělat. Kdybych na něj dala, nejspíš bych "zdechla" dřív než by se malá narodila.

Táta mi tehdy sehnal kontakt na svého známého neurologa se soukromou praxí, ten mi napsal poukaz na rehabilitaci. Cvičila jsem denně do 36.tt. Záda se srovnala během cca 6 týdnů cvičení. Od té doby jsem jednou byla na obstřiku (to bylo měsíc po porodu). Tehdy mi doktor tvrdil, že nezbytně nutně musím okamžitě na operaci. To jsem ale odmítla, jednak proto, že bych se v pooperačním režimu nemohla o dcerku postarat, a jednak proto, že subjektivně jsem ten problém pociťovala jako mnohem méně závažný než v tom 20.tt, kdy mi řekli, že to půl roku řešit nebudou.

Potkala jsem pak fyzioterapeutku, která se přímo na problémy s plotýnkami zaměřuje. Cvičím jednou až dvakrát týdně, dcerce budou na jaře čtyři a operací už mi nikdo nevyhrožuje. Už mě ani neurolog nechce vidět na nějakých pravidelných kontrolách.

In reply to by ha.nka

NO je to teda fuška ty záda. Si říkám, že po třicítce těhotná už nikdy víc :-D. Každopádně mě po dvou týdnech bolesti jakš takš povolili i když je pravda, pořád to cítím, ale jsem schopna vcelku normálně fungovat. Dneska jsem byla na preventivce u obvoďáka, ale ten poradil cvičit na baloně-věřím, že to taky trochu uleví, ve středu se ještě poradím s gyndařkou jestli nebude mít nějaký ten kontakt na nějakého fyzioterapeuta popř. jestli by mi dala žádanku k neurologovi, protože při navštěvě gynekologie na pohotovosti jsem se dozvěděla, že tam mají vyškolené sestry na tejpy v těhu. 

no a co takhle zkusit fyzioterapeuta? on tě napraví i těhotnou. Najdi si někoho, kdo se toho nebojí ;)

vyprdni se na maséra, najdi si někoho, kdo to umí. mě fyzioterapeutka rovnala záda 14 dní před termínem.

jinak cviky mi doporučovala normální s ohledem na břicho (takže nic v leže na břiše, protože to prostě nejde)

Já mohu doporučit skvělého maséra, který mě i dědu dal dohromady, i když si doktoři nevěděli rady. Záleží ale odkus jsi. Je z Litoměřic. Jinak je výborné taky cvičení, ale to je v těhotenství krapet komplikované...:00: *smile* 

02.11.2015

si jí postvit a připravit jakto bude vypadat ale je ještě brzo že -) jsem 27 týden:cc): :€O: 

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojte ja už mám taky postavenou kolébku od cca 30tt mám vše povlečené a samozdřejmně zakryté aby se na to co nejmíň prášilo :one: A postýlku mám ještě stále rozloženou a o tu říkám chlapovi asi 14.dní ať ji nachystá a nic :00: :00:  Asi čeká, až porodím :-P

Tak ja jsem 33+3 tt a postýlku jeste nemam , počítám ze až příští týden , vzdyt se na to bude zbytečně prasit 

Tak třeba Tě potěším :-D. Já jsem v 16tt. a postýlku jsem měla postavenou ještě před tímto těhu a je postavená pořád :-D

Jsme s manželem schválení jako adožadatelé, takže jsem jí chtěla postavit, zda je vše ok, pro adopčátko no a teď jsem těhu,takže je postavená. Máme byt 3+1 a je v pokoji, který nepoužíváme a mám ho jako sušárnu. V té místnosti mám i kočárek a vše na mimi. Jen jsme s manželem kupovali vše tak na 6-8mi měsíční mimi (adomimi),takže teď budeme muset vše pro pidimimi :-D

Odběr kategorie 27.týden těhotenství

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka