Dotázek | Moje těhotenství.cz

Dotázek

Obrázek uživatele Kačula

  Dobré ránko holčiny, chci se optat, nevíte nějaké stránky, kde jsou rady, jak dělat velikonoční dekorace z papíru! Naše Míša přišla ze školky, že tam dělali z ruliček od papíru různé zajíčky (jako držátka na vajíčka) atd. a tak jsem ji slíbila, že si to doma taky ozkoušíme a jelikož nejsem zase až tak zdatná na domácí výrobu, tak bych potřebovala nějakou předlohu, nebo postup, jak se co dělá...... Koulení očima díky za rady a přeji krásný den! Tady v Pardubkách svítí sluníčko, no prostě krásné jaro!!!!!

  Komentáře

  Obrázek uživatele Evucha

  znám moc hezkou brožurku z kolekce TOPP, často ji mívají v knihovnách....dá se i koupit.
  Mám ji okopčenou, ale nemůžu ji naskenovat...předělávají nám koupelku v bytě a tak mám většinu věcí zalepených v jednom pokuji. Takže jen tyto odkazy, víc pomoct nemůžu Sad
  http://www.ceske-tradice.cz/eshop/cz/k39-pro-tvoreni/p4117-dejte-vejce-m...
  Jinak pokud bys chtěla předlohy, tak se dají využít šablony na malování barvama na sklo. tady na tom linku najdeš spoustu odkazů i na zahraniční stránky, jsou tam i vánoce a velikonoce, jarní obrázky....
  http://www.brydova.cz/mojesablony.html
  Našla jsem tam třeba... http://www.peppiclip.de/WiCoOstern/index.html
  Je to třeba prostě prošmějdit...
  tak ať se ti daří...

  ahojky Borůvko,
  jakpak se máš? je vše v pořádku? už se ti to blíží, co?!

  Dobré ránko všem.. tak dneska jsem si moc nepospala.. jsem vzhůru od 3.30, prostě jsem už neusnula..

  Holky maminky, prosím, řekněte mi, co by se po porodu nemělo jíst a pít, myslím kvůli kojení Smile děkuju

  Ahojky holciny tak jak pak byla dnesni noc?No u me to docela uslo az na to ze se mi uz hur usina a porad se prevaluju v postely Sad A co je jinak u vas noveho?My uz dneska mame za sebou rani prochazku a tedka pujdeme snidat mame totiz uz veliky :hu: dame si :§: s rohlickem.A copak mate k snidani vy

  Tak nas vcera konecne pustili,bez jednoho dne to byl mesic..a dnes ma Matyasek prave mesic Smile Sice malej bere spousty leku a bude caaasto chodit na kontroli,ale my proste verime a verit musime ze to dopadne co nejlepe jak to pujde..

  Tak už k nám dorazili auditoři, to bude psycho. Nejdřív poseděj u ředitele a budou se probírat papírama tam a pak jeden přejde k nám a bude tady šmejdit. No to bude veselý.

  Pekne ranko, vsem pritomnym. Wink Jakpak jste se vyspinkali? My nic moc, byla jsem asi 5krat na WC Koulení očima a mela jsem nejake lehke spani.

  Dobré ránko holčiny, chci se optat, nevíte nějaké stránky, kde jsou rady, jak dělat velikonoční dekorace z papíru! Naše Míša přišla ze školky, že tam dělali z ruliček od papíru různé zajíčky (jako držátka na vajíčka) atd.

  ahojik Smile

  Ahojky holky, je to neuvěřitelné, ale je to tak. Ten můj opravdu zvládnul do hodiny sníst 15 tatranek. Prohrála jsem! :r: Byla jsem z toho docela smutná, ale asi to tak mělo být. Pak mi navrhnul, že když jich taky 15 sním, tak že bude mimi. Jenže když jsem ho slyšela z koupelny, jak to po hodině a půl z něj jde ven, tak se mi do toho vůbec nechce. :jawdrop: Musím vymyslet něco jiného. :?