dotaz k payU

11.12.2012

Zdravíčko,
jsem po roce něco prodala na Aukru, bez souhlasu s PayU mě nepustilo k tomu vystavit věc, a co se nestalo člověk, který tu věc vyhrál, zaplatil právě tímto způsobem, nikde jsem se nedočetla co za to že mám nějaký účet payU budu platit, co mi vlatně zůstane.
Prodala jsem věc za 126kč+80 poštovné.tedy celkem 206.ahlavně to si poplatek strhnou rovnou při převodu na můj účet nebo to budu ještě někde extra platit neco jak?
Předem díky za zkušennosti.
:a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Dotyčný muže zaplatit přes payU aniž bys ty jako podavajici mela tuhle službu. Muselas bys to zřídit přes svoji banku. Ja třeba prodavam a PayU taky nemam, čsob kde mam učet to nenabízí.
To že kupujici takhle zaplatil znamena, že enize npřijdou na tvuj učet v bance, ale na tvuj učet na aukru. Tam v osobnim nastaveni si mužeš zadat, jak často si tyhle platby budeš vybírat - třba pravidelne jednou za mesic, ja třeba jako pouze občasna prodavajici si vybíram vždy jednorazove, když mi tam ta platba dorazí.

In reply to by sycatko

Tak jsem se na to podívala a klikneš nahoře na moje aukro, pak Muj prodej, pak v "rubrice" Platby přes PayU dáš Zustatek a výber prostředku.
Poplatek za to není, zaplatíš pouze standardní poplatek za prodanou vec, což si musiš ohlidat v KOlonce Muj učet - Aktualni zustatek a platba. Za takovouhle částku bude poplatek minimální, řekneme 3 kč.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky