Dobré ráno všem!

30.05.2009

Tak se po dlouhé době zase hlásím s novinkami. Sice jsem občas chodila mrknout, co je u vás nového, občas jsem i odepsala do vašich blogů, ale na víc nebyl čas. Měla jsem před státnicemi, takže jsem skoro pořád ležela v učení :00:
A co je u mě nového? Státnice jsem úspěšně zvládla :\x: a ted čekám, zda dorazí :spid: Beru druhý měsíc duphaston od 18dc po dobu 7 dnů... Poslední jsem měla ve středu 27.5., talkže by ms (ne)měla dorazit kjaždým dnem. Můj dr. sice říkal, že by ms měla příjít do 3 dnů od vysazení duphastonu, ale minulý měsíc to bylo až 34.dc, tzn. až 9. den po vysazení. Jinak příznaky necítím žádné, ani těhu ani blížíci se ms, možná mám jen citlivější prsa a trošku takový divný bílý výtok :? Ale nic mě nesvědí, nepáli, nebolí :s: Uvidím, jestli to přejde, kdyžtak si s tím po ms zajdu k dr.
A ještě bych na vás měla otázečku... Včara jsem mluvila s kamarádkou, ona bere HA pramino. Chtěla přes léto nemenstruovat (má docela poblémy s ms, krvácí strašně moc, omdlívá atd.), tak se ptala doktora, jestli může to pramino brát 3 měsíce vkuse bez přestávek (prostě neudělá po 3 týdnech tu týdenní pauzu na ms a začne hned nové platíčko ha). No a její dr. se zhrozil, že tohle vůbec nejde s praminem dělat a napsal jí ještě nějakou jinou ha. Takže bude brát 3 týdny pramino a hned na to naváže tu druhou ha a zase pramino atd. :? Já byla úplně v šoku, protože jsem pramino brala od 15 let a a od takových 18 jsem ho právě vysazovala až po těch 3 měsících :w: Můj dr.mi na to tenkrát řekl, že je to ok. Tak já ted nevím, nemáte s tím některá zkušenost? Jsem z toho taková rozhozená, už 6. měsíc se snažíme a :cc): pořád nikde, tak mě napadlo, jestli jsem si tím nevysazováním pramina třeba něco neudělala.... :?
Předem děkuju za komentáře a omlouvám se za sloh :00: :a:

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka