Dobré ráno

25.06.2008

Ahoj dupky tak jak se máte po ránu :///: ? Já jsem zjistila že mám opět lenoru, chtěla jsem vyčistit v ložnici koberec ale teď jsem se na snídani tak nafutrovala že se asi těžko pohnu :hu: ! Odpoledne se jdu podívat na kámošku do porodnice, chudák už tam týden leží s vysokým tlakem a dr ju nechcou vzít na císaře že prý tomu chtějí nechat volný průběh :n: , no já to nechápu :n: . Jenom doufám že jí to dobře dopadne a nic se nestane. No a včera přišla švagrovka že je asi taky v tom :cc): , testy jí ukazují že jo ale dostala menses tak se příští týden uvidí co řekne dr. :dance: no pěkně se nám to tady rozrůstá :qu: ! Tak já teda nevím jestli se mám pustit do toho kober :D , nebo jít do města bo musím koupit dárek a vyřídet pár věcí :? a nebo tady sedět a nedělat nic?

:a: :a: :a: :a: Ahojky a mooooc zdravím! Ráda bych Tiřekla poseď,ale taky musím,povinnosti volají.. ://: Snad bude kamarádka brzy šťastně držet mimiška v náruči a budou v poho. :cc): :cc): :dance: :dance: Tak přeji pěkný dník,musím se odlepit nebo tu ztvrdnu :a: :a: :a: :a: :a:

janka.82

Ahoj Vendulko. Já bych Ti poradila, abys tu s námi seděla :///: Ale dlouho tady nebudu, máme ten srazík :\x: Venku je krásně, tak bych šla asi ven, když máš to vyřizování. Na koberec bych náladu neměla :///:

In reply to by janka.82

Ahoj tak si to tam pěkně užijte, taky bych šla :dance: ! No už jsem se rozhodla že na koberec prdím a do města půjdu odpoledne s Kačenkou, takže budu doma :qu: . Teď tu je fajn mám tady chládeček tak mi je dobře :///: Vendula

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka