velké mimi

04.12.2008

Ahoj, je tu nějaká maminka která rodila mimi vážící víc jak 4KG??Doktor nám řekl že bude až tak velké a já z toho mám obavy. Je to hodně zěžké ho porodit??

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj Lusinko, mě taky dr straší, že mimi bude hodně vážit. Tak jse sama zvědavá. No a můj taťka vážil při porodu 6200g a babička to taky zvládla normálně. Neboj, když bude potřeba doktoři nám pomůžou. :a:

tak já už sice porod mám za sebou,ale pamatuji si jak mi doktoři říkali ježíš ten bude velkej odhadovali mi malého tak na 4050g hrozně jsem se porodu bála jak jsem malého vytlačila tak jsem se ptala kolik teda váží a porodní asistentka se na mě podívala ,usmála a řekla mi máte krásného zdravého chlapeečka a vážil 3250 g a to mě pomalu chtěli posílat na císaře ta váha je jen orientační a jak vidíš nemusí to být někdy pravda kamarádka rodila v létě jako já a malá měla 4230 g a rodila ji 11 hodin a já malého 16 hodin a byl váhově menší přeji příjemný pohodový porod :cc): :a: :a: :a:

že větší mimi si lépe prorazí cestu než malý. Tak uvidíme. Já mám taky v břichu hrošíka (po mamince). Máme 3kg a 4 týdny do porodu :-)

Ahoj,tak mě taky dr straší,že malá bude mít víc jak 4 kg.Tak jsem na to zvědavá.Je to jen orientační tak se předem nestresuj.Holky tady psaly že budou mít víc jak 4 kg a po porodu měli mimi menší.

bude to kluk, vid? já měla těsně - 3,9 a myslím, že by to tak hrozný nebylo, ale měl velikou hlavičku...některý holky odrodili i 5 kg...neboj...to záleží jak jsi stavěná...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka