ahoj holky mam chvilku

06.11.2008

Tak sem jdu nakouknout...Vali ted usnula tak jdu sem za vama.Co je noveho???Ja se musim pochlubit...Uz 3 dny jsem Vali vzdy nacapala jak je na brisku,tak si rikam to se zapre o postylku a nejak se prekuli...no a vcera me to predvedla v plny parade...lezela na posteli a behem vterinky byla na brisku,uz to predvadi porad dokola,to je tak super :one: :h: vcera ji byli 4 mesice,tak si myslim ze je sikulka :)

Ahoj Míšo. Šikulka. A určitě z toho má velkou radost,že?Verunka se začala obracet na bříško před třetím měsícem,ale dnes si dává nějakou pauzu. U nás je problém paleček. Když si ho dudlá,tak se nemuže převrátit a je strašně naštvaná a jak se jí to povede, tak je z toho vyjukaná. Jsou to naše šikulky malinký

Ahoj Míšo :a: , Valinka je opravdu šikulka :qu: Naší Kristýnce se do toho nějak nechce :n: ale cestuje mi po posteli pěkně :s: Přetočí se jen z koníků zpátky na záda, když už se jí nechce pást, a nebo chce se mnou blbnout :c:

In reply to by Ricky

akorat to paseni ji moc nebavi vzdy jen chvilku a chce zpet na zada a cestuje taky to je porad opacne,nebo ji couhaji nozky ven z postylky atd,jsou to nase zlatinka... :) Kristynka je taky sikulka kdyz se z koniku pretoci to u nas za tim jen ze zadicek :) Misa a Valerka

In reply to by MISA.80

Kristýnce se koně nechtěli pást dva měsíce, pásla je, ale ten šílenej řev... pak zjistila, že z nich je rozhled a teď zase pase jako o život :\x: Zkus před Vali dát nějakou hračku, nám to docela pomohlo, sápala se po hračce a zapomněla na vztekáníčko :\x:
Ale každé miminko je jiné, máme stejně staré slečny a každá to má jinak :girl: Ale určitě to brzy sjednotí :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka