Pozdrav

29.09.2008

Ahoj holky.
Vůbec sem nestíhám chodit, je to fakt masakr, pořád jen kojení, přebalování a zase kojení :) Ale je to krásné. Dva dny po příchodu domů jsem řvala, včera poprvé ne, tak snad už to bude jen a jen lepší. Už jsme byli i dvakrát na prochajdě, ale ještě v tom nemáme moc praxi, přijde mi, že je z toho Honzík pak vždycky rozhozený, co se týče kojení :) A to jdeme tak, aby nám to hezky vyšlo :)
Jinak sem vložím po pupík dvě fotečky, jak vypadá Pechy týden po porodu :)

Vítej v mateřské realitě.... :s: :s: :a: .Myslím, že všechny z nás jsme na tom byly podobně, ale stejně to byl a je krásný pocit... :h: :h: :h: .Přeji Tobě a Honzíkovi, jen samé štěstí a zdravíčko.... :k: :k: :k: .

no jo, to tak byva...ale neboj ono se to ustali :) a az se to ustali tak vam to rozhodijou zuby ale to taky prezijete .) a vis proc? protoze ho milujete :D carodejka_johanka

In reply to by Johanka a Rozinka

až se to trošku ustálí, ale dneska byl Honzík naprosto úžasný. Já ho v 10 večer dokrmila a padla únavou, hned jsem usnula a on taky a probudil se k mému překvapení až ve 3 ráno...měla jsem prsa k prasknutí, neb jsme vlastně vynechali jedno kojení, ale bylo to příjemné vyspat se 5 hodin v kuse :) pak se zase probudil až v 7. Je na mě v noci moooc hodný, tak snad mu to vydrží :)

Ahoj Pechy, tak gratuluju k mimi! Koukám, že jsme tu prochajdu s tím tvým pupíkem už nestihly :) ...jsem si říkala, že jsi určitě už v porodnici.. No, tak ti začínají maminkovské dny, to je hezkýýýý :) Tak si hezky užívejte vzájemného poznávání a ta prochajda vůkol Ládví pořád platí ;)

In reply to by Veru5

šlo. Ještě toho moc nenachodím, přeci jen ten nástřih je fakt velký, ale tak na tu půl hodinku to zvládnu. Dala bych vědět, kam se můžu ozvat? Viděla bych to nějak kolem 3 po kojení, uvidíme, jak nám to vyjde s tím hladovcem :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka