Můj porod

13.08.2014

Ahojky holky. V úterý 5.8. jsem nastoupila do nemocnice na vyvolání porodu, kvůli stagnaci růstu. Druhý den mi měli vyvolávat porod, ale mě o půlnoci praskla voda a od tý doby jsem měla kontrakce po osmi minutách. v noci jsem spala mezi kontrakcema a k ránu byly nepravidelný po sedmi, po čtyřech, po deseti minutách, ale porod nepostupoval a vůbec to nevypadalo k porodu. Dali mi kolem desátý hodiny injekci na dozrání čípku a porodních cest ale ani po hodině a po další hodině se nic nedělo. Jenom nepravidelný kontrakce, který nevedly k ničemu. Bohužel mi šly z kříže (nevím, jestli to bylo kvůli plotýnce) a vystřelovaly mi do jizvy z prvního císaře. Doktor se rozhodl, že to zkonzultuje s primářem, který nakonec rozhodl, že bude nejlepší udělat císaře hned, nebo počkat do večera jak se to rozjede, ale nezaručuje, že to tak stejně nedopadne. Byla jsem rozhodnutá, že chci celkovou narkozu, ale z důvodu, že lékaři byli opravdu fajn a přemluvili mě, že lepší je spinál (a my nevěděli, co bude s miminkem, protože nás strašili, že je nemocné a chtěla jsem ho vidět hned), tak jsem se přemluvit nechala. Bylo to mnohem lepší, než po celkové narkóze. na sále jsem mu dala pusu a brečela štěstím, že jediný, co je špatný, je měsíc nošení frejkovy peřinky. jinak jsme v naprostým pořádku. Ve 13:51 se narodil náš malej brouček se 47cm a 2530g.Fotky dodám....

Jito mam slzy v ocich. Jsem tak ráda ze to tak dopadlo. Proto jamoc doktorum neverim. Same strašení. Kdyby ti nic neřekli tak mas klidnější těhotenství. Přeji hodne stesti a zdravíčka. :a: :h:

super Jituško :one: :one: :one: mocmoc gratuluji a jsem moc ráda,že to tak nádherně dopadlo :one: váha takyslušná,tak snad už bude vše v pořádku :h: :h:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka