Jdu se vypsat holky,jsem dneškem nějaká zhnusená

10.01.2014

:///:
Jak už jsem psala, byla jsem u doktora s dětmi, v uterý to vypadalo na počínající anginu nebo laryngitidu,dnes starší dobré,ale menší spíše chřipka, ještě k tomu nalez z moči a chemoterapeutika - neco jako antibiotika,bohužel.Doktor mi povídal,že dnešní doba je opravdu na prd a kolik dětí je nemocných a prostě že psychika dělá také své,tak na něj koukám a musím uznat,že teď mame doma vypjaté situace,ale že to tak zahýbe se zdravím dětí jsem netušila a naliskala bych si. Pak jdeme do lékarny,vyfasujeme tak xy léků - nebýváme nemocní,takže mě balík léků opravdu rozhodil.Tak si říkám,uděláme si radost a něco dobrého nakoupíme a uvaříme,vlezu do naší jednoty a první co jdu k masu a místo toho abych měla radost z možných výpečků se špenátem už řeším, bůhví odkud maso je a toto přece děti nemůžou jíst.pak jdu k zelenině a zas to stejné,prostě nechám mraky peněz v obchodě a vím,že mám stovky eček a narychlovypěstovaných věcí v tašce.Doma vytáhnu tedy dvě tašky - jednu z lékárny,druhou z jednoty - na stůl a radost mě teda přechází úplně.Fakt od té doby co mám děti a řeším, stravy, nemoci, očkování, socializaci a já nevím co ještě mě přijde,že mě s z toho brzo křupne,chjo.Kdyby se dalo naučit tu zdravou střední cestu,ale já jsem obklopena extrémisty a vždy jen koukám, at už je to neočkování, nebo veganství, nebo beztrestů výchova ,nebo dokonalá matka zvládá vychovu sama dětí ,bez stresu,křiku, prostě já nejsem ani průměrná a to nemluvím o soustavném boji s hromadou oblečení,at už špinavého nebo čekajícího na schování, drobačkami všude a já nevím čím vším..Omluvám se za román, jsem si potřebovala zanadávat :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

pomohl návrat do práce... prostě to přestaneš řešit - a "jedeš", organizuješ a nakonec si užíváš hlavně toho, když je klid a všichni v pohodě...
Po zjištění, čím krmí děti ve státních školce, jsem se srovnala i se svým svědomím a "zdravou stravou za každou cenu". Snažím se vařit z kvalitních surovin, ale už mne neomývá, když se dítěti dostanou do rukou lentilky. Nepočítám minuty, když se děti dívají na televizi. Prostě toho využiji na uvaření večeře nebo dodělávky do práce. A pak si s nimi hraji nebo si povídáme, malujeme - a užívám si to... A že neumím "tvořit"? No bóže, děckám je to fuk, chtějí být hlavně s mámou...

doporučuju přestat řešit blbosti!!! a bude ti líp. Protože abych řešila maso, zeleninu s čímž stejně nic neudělám, pokud nebudu pěstovat zeleninu a mít zvířata doma, tak se fakt zblázním.
Dokonalá matka neexistuje, to si taky pamatuj! a takový který to tvrdí, stejně kecají! každýmu někdy ujedou nervy (jen to musí mít určité meze).
Oblečení ?? to neznám. Zásadně nežehlím, prádlo hned skládám a uklízím do skříně. Ćímž se mi potom nikde neválí koš s prádlem čekajícím na vyžehlení.
Drobečky neřeším - nežijeme v bordelu, ale abych kvůli každýmu drobku vyndávala vysavač! Nemám ráda nepořádek, ale víš jak se to říká - BORDEL V BYTĚ, SPOKOJENÉ DÍTĚ :-D...
neřeš, občas se nad vše povznes a bude líp...
a to aby vypjatá situace doma ovlivnila nemoc dětí?? jde vždy o to, čemu člověk věří...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak to nebylo myšleno ;) samo že každý má den blbec....ale vždycky si řeknu že jsou lidi co jsou na tom hůř.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

den blbec mame občas kazdej, to je taky normální...jen proste jsem si rikala, ze to jak premysliš o tom co kupuješ, napr...ze si tim jen zhorsujes ten den blbec :-)...holt žijeme v uplne jinym svete, nez když jsme byli my malí..ale s tím nic nenaděláme :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka