Macocha

18.07.2013

Holky, znáte to některá na Macoše? Zajímalo by mě, zda se "napohodu" dostanem s 4,5 letým dítkem z Macochy na Skalní mlýn. Mělo by jít o trasu cca 2-3 km dlouhou. Ale zajímá mě, jak je náročná...

Kliknutím vložíte smajlíky:

Záleží, jestli je zvyklej chodit, my tuto trasu sli s 3.letym nahoru i dolu a normalne to usel, my chodime a cetujeme hodne. Cesta dle mne narocna neni a pokud chtete nahoru lanovkou, tak si myslim, ze to v takovem veku neni problem ujit. Hezky vylet :a:

In reply to by muf20

Ahojky, děkuji za odpoveď :) My totiž budeme trošičku omezeni časově, tak proto se ptám. A dohledala jsem si to dobře, že zpět se jde po žluté turistické trase? Nebo tou cestou, kudy v podstatě jezdí i vláček? :)

In reply to by Iwule

No oni jsou trasy 2, jedna ta, kudy vede vlacek a pak od lanovky nahore vede cesta lesem.....ty jo, ale jestli je to zluta, netusim, my tak chodime desne dlouho a znacku uz neregistruji. Zeptam se odpo manzela....treba bude vedet

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ano, napadlo nás vyjet nahoru vláčkem a lanovkou. a zpátky z macochy na skalní mlýn pěšky. Prcek je zvyklý chodit, ty 3-4 km zvládne i v "terénu". Už s námi byl na takových krátkých tůrách na horách a skalních vyhlídkách. Zajímalo mě, jestli ta trasa není až moc prudká a nebezpečná. A taky ty 2-3 km, jsem odhadla, tak jestli se nepletu a není ta trasa delší. Počítám s tím, že na skalním mlýně se v infocentru poptáme. Ale zkušenosti jsou někdy k nezaplacení :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ano, děkuji. Určitě půjdeme :) a na místě se tedy rozhodneme kterou cestou :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka