výbava dítěte do lesní školky

04.07.2013

Ahoj holky, máte tipy na obchod, kde bychom mohli pořídit dobrou výbavu - oblečení dítěte do lesní školky? Nejlépe internetový obchod (není podmínkou), kde se dá koupit za rozumnou cenu oblečení na všechny sezony ven, které něco vydrží. Nebo je nutné procházet různé obchody a hledat nejvýhodnější nabídky? Znám samozřejmě Hudy sport, AlpinePro, NORDBLANC, Intersport, HZH, apod... - jde mi o to, jestli máte s některým z těchto, nebo třeba úplně jiných, obchodů fakt dobrou zkušenost a je možné tam toho nakoupit co nejvíc najednou. My jsem byli vždycky spokojení s Hudy, ale víceméně máme zkušenost jen s dospěláckým oblečením a vybavením....

Kliknutím vložíte smajlíky:

Nebo jestli jsi z Prahy tak určitě skibi z radotina! miluju značku reima - od nich mám pro deti obleceni do deště a je super protože nepromokne ale dycha:-) www.skibi.cz

byla jsem dneska v Alpinu a mají výprodeje loňské kolekce takže všechno se slevou a dětské outdoor obleceni stejná kvalita jako dospělé taky určitě bych do toho šla:-) a když máš jejich kartu tak máš slevy:-)

ahoj. my dáváme do horšího počasí vlněný legíny a vlněný triko od manymonths a na to nepromokavý kalhoty Ocean, má k tomu i nepromokavou bundu, ale to jen, když prší. v létě pak chodila v punčocháčích. jinak není potřeba nic extra si myslim, hlavně to chce dávat několik slabých vrstev a na tělo něco, co hřeje i zpocený- vlna, nebo moira nebo jak se to jmenuje. a v zimě kuklu a návleky nebo gumu přes boty.

In reply to by paní Kateřina Behege

Ahoj, děkuji moc za odpověď :k: U nás vlna neee, takže sáhneme po Moiře nejspíš. A jak to děláte při nejistém počasí? Uvažuju, že pláštěnku a gumáky budu nechávat ve školce pořád - pro jistotu. A na zimu to chce asi pořídit vyloženě jen školkové dobré nepromokavé boty + něco na způsob sněhulí, ne? Takže celkem čtvery boty na zimu?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka