Jak prodat celou výbavu na miminko?

29.04.2013

Ahoj ženy, mám na vás dotaz. Zřejmě již asi další dítko mít nebudeme a tak ač nerada ale přeci začnu prodávat věci, co jsem měla na prcky.
Tak jsem se chtěla zeptat, zda si myslíte, že je šance, že by si někdo koupil celou "výbavu" naráz. Kromě kočárku budu prodávat úplně vše. Děsí mě představa, že to budu nabízet na mimibazaru, fotit, polepovat cenami, vozit po burzách ... Věci jsou všechny v perfektním stavu.
Kdyby se tady našla nastávající maminka, která by byla z Prahy nebo okolí a byla by ochotna dorazit do Rudné, tak by si mohla vše prohlédnout.
Mám:
- mám haldu oblečení na kluka od narození
- čtvercové plenky
- komplet postýlku borovice + matrace + povlečení (mantinel, nebesa, rychlozavinovačka)
- monitor dechu
- ruční odsávačku AVENT
- ohřívačku lahví AVENT
- nějaké lahve AVENT
- lehátko
- hrací deku
- hrazdičku
- kolotoč nad postýlku
- koupací lehátko
- koupací kyblík
- šátek + kapsu na šátek
- zimní zavinovačku Emitex do kočárku a autosedačky
- a spoustu dalších věcí
O ceně jsem zatím neuvažovala, protože vůbec nevím, zda by se našel někdo, kdo by to chtěl komplet ...
Tak kdybyste měly nějaké tipy, příp. zájem nebo někoho, kdo by měl zájem ...
Díky Pápá

ale jen o nějaké páč čekáme :girl: .Sháním nějakou pěknou zavinovačku,plymo do kočárku atd.Pokud by jsi mohla nějaké věci prodat písni mi osobní zprávu a domluvíme se.Děkuji :)

Ahoj! Chodím s malou do mateřského centra a tam se mi povedlo dost věcí prodat (oblečení a boty). ;)

In reply to by Ivana

Ahoj, taky chodím, dokonce jsem členkou o.s., které u nás MC vede ... :00: Nicméně do MC chodí většinou už maminky třeba 6měs dětí a ty už to nepotřebují. Asi mi nic jiného nezbude, než to prodat po částech, ale jiskřička naděje byla ... Jsem nějak přetížená svými pracovními aktivitami a představa, že strávím hodiny inzercí a nabízením je děsná. Přitom když se podívám na sebe před těmi 4 lety, tak bych brala někoho, kdo mi to podstrčí až pod nos, abych nemusela nakupovat. Nákupy nesnáším a navíc bych ušetřila spoustu peněz.
Díky za tip :///:

In reply to by Lištička

U nás MC jsme zrovna 3 těhulky. Všechny máme holčičky a dvě z nás čekáme kloučka (třetí to tají ;) ) Já jsem měla pro holčičku spoustu věcí od kamarádky po klukovi, tak je ještě využiju. Vyloženě holčičí věci tak od 1,5 roku jsem tam prodala a ty malé snad udám u sousedky. Má kloučka a čeká druhé. Zatím neví co to bude. Tak jsem jí malé věci nabídla, kdyby to byla holčička. ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka