Zkažené zoubky ve 4 letech

15.03.2013

Ahoj,ahoj...máte někdo zkušenosti se zkaženými zuby u malých dětí?Nemá je vyloženě s kazem,má je zažloutlé,ošklivé.A to donedávna měla zoubky krásné,byla jsem pyšná,hezky bílé a prostě bezva...Přes zimu holka dost často marodila a tak měla atb a ne jen jedny,myslím,že díky tomu má ty zuby takový.Co s tím?Jsme objednaný k zubaři,ale až v červnu a kdy ji nebolí tak je asi zbytečný tam jezdit...Kamarádka mi říkala,že bude mít takový zoubky i ty druhý protože je to v základu...My s manželem máme relatovně pěkné zuby,jako děti jsme neměli žádný vrtání.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj tak můj malej 4 roky, taky měl zažloutlý zoubky po antibiotikách, ale samy se vybělily. Normálně čistíme dvakrát denně a jsou zase krásné. Ale zrovna minulý týden jsme byli na vrtání. Má na všech pětkách kaz. Tak postupně bude p. zubařka opravovat. Kubík mi vůbec nepije mléko už od odstavení vyrůstal na polévkách. Neboj vše bude ok :dance:

ajoj mi byli minulý týden u zubního máme to taky, kazy na stoličkách a vrchní přední zubky děs ale zubní nám je naštěstá nechal, že by bylo dobré aby vydrželi aspon do 6-7let.
pokud prý šíleně zuby dítě netrápí tak se nic nedělá pá

to je normální je to díky atb...naše malá měla taky atb a od té doby má taky zažloutlé zuby a ještě k tomu si vyrazila přední zub a ten vedle něho je ještě žlutší než ty ostatní...nedá se nic dělat jsou to mléčné zoubky..

Zkušenost osobní tedy nemám, ale dle mého je blbost, že druhé budou vypadat zrovna tak. Mé známé syn měl zoubky úplně černé (už si bohužel, ale napamutuji z čeho-proč, ale musely mu je vytrhat) a druhé má v pohodě. Ohledně kazivosti netuším, tak dalece jsem mu chrup nezkoumala, ale černé rozhodně nejsou. Prostě normál. Je mu už skoro dvacet

Neboj... dcerka byla loni celou zimu nemocná pořád nějaká antb... a zoubky po té zimě měla ošklivé a úplně jakoby šedivé fakt nic pěkného já z toho byla dost špatná, ale chodíme pravidelně každý půl rok k zubařce a ta mně uklidnila, že to vymizí....
Takže pokud je to jen zabarvení mělo by po několika měsících zmizet...
Určitě zajděte k zubařce!!!! My chodíme fakt pravidelně celá rodina i naše 8mi měs. dcerka už u zubařky otevřela pusinku a to nemá ani jeden zoubek.
Musíte děti naučit chodit k zubaři ikdyž nic nebolí!!!!

In reply to by lucisek

Díky trochu jsem si oddychla....nemá vyloženě kaz,má je jak píšeš zabarvené,zažloutlé.K zubařce chodíme,vždy když jdu já,jde se mnou a měla je vždy krásný,takže se na ně zubařka jen podívala,zkontrolovala.Tohle se stalo opravdu během pár měsíců.Už jsem objednávala k dr ale tam to trvá prostě 3 měsíce než mají místo no.Jak jsme byli přes zimu pořád nemocný tak jsme se tam nedostali a objednávala jsem až tenhle týden a vyšlo to až na červen....

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka