8. měsíční kontrola - je moje dítě normální? :)

Tak nevim, doktorka byla vyvalená. Domča má 9230 g a 75 cm, to je normální, je tak akorát. Tak s ním stojím u stolku, on stojí a hopsá, doktorka píše do počítače a ptá se:
už dělá letadlo?
cože?
jestli dává ruce a nohy nahoru, když leží na bříšku
on už chodí
cože?
no a leze a pouští se
to snad neni možný
no je
a co papá ráno? Dáváte mu mlíko? A co svačina a oběd?
nevím, ráno mu dám mlíko, nevím, v kolik vstává, kolem šestý asi, pak na svačinu, když si vzpomene, nevím, v kolik papá, podle toho, jak má hlad. Na oběd mu dám, co uvařím a dopije se mlíkem a pak tak nějak podobně celej den. K večeři má zas mlíko. Klidně vám to řeknu, dávám mu všechno (holky jsem tak mimo poslední dobou, že fakt netušim, co to dítě jí a kdy)
teda jste jediná, kdo se tak přizná. A říká slabiky?
říká máma, táta a ham a občas děda
cože?
No tak vám nevim, jestli je tohle dítě normální. Já teda ne, to vim dávno a teď je takovej stres a ještě bude, že ani nevim, jak se jmenuju. Tak to klidně přiznám i vám :)

tak to je hodně hodně dobrý :D - to si doktorka nevšimla, že vedle ní stojí? :D
a mlíko má ještě od tebe?

In reply to by Kytiii

No jo teď mi došlo, že se ptala a přitom ho viděla :). Už ho nekojím asi čtrnáct dní. Kojila jsem ho už jenom v noci, když se vzbudil, usnul mi u prsa a pak jsem ho šoupla do postýlky, ale jak začal kousat, tak jak vždycky začal vrčet, tak jsem to čekala a mlíko se mi samo zastavilo. Pak ho bylo málo a on byl hladovej, tak jsem mu šoupla flašku. Vzbudí se, dám mu UM, uhoupu ho a je to nejdýl na půl hodinky. A spokojený jsme všichni :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka