PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ

31.10.2012

ahojky holky, jak tu tak pročítám vaše příspěvky, tak jsem se rozhodla taky přispět tématem k diskuzi. Strašně mi teď vrtá hlavou, jestli si mám ještě rychle založit penzijko za starých podmínek. Není tady někdo, kdo by se v tom vyznal a věděl, jak se ty podmínky budou lišit? jaký na to máte názor? a u jaké instituce by bylo nejrozumnější to založit? Budu ráda za každou radu, která by mi pomohla v mém rozhodování :€s€: děkuju :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

moc děkuju za názory, jste zlatý:) no já se právě taky už radila s několika lidma, i s finančním poradcem a názory se dost liší, a když se v tom člověk moc neorientuje, tak je těžké se rozhodnout.... :00: ale asi máte pravdu, založim si ho za starých podmínek aspon za tu stovku a kdyžtak to v budoucnu zvýším :one: teď se ještě rozodnout kde? tu alianz už mi taky nekdo radil, tak asi tam zjistim co a jak...já mám všechno u spořitelny, ale tam se to penzijko asi moc nevyplatí že? i když zase je to docela stabilní bankovní instituce, ale to snad alianz taky... :?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Dobře, ještě si o tom zkusim vyhledat nějaké info a pak se ozhodnu, moc děkuju za rady :a:

To je těžký radit :n: každej ti řekne něco jinýho.
Já se byla radit s dvěma finančníma poradcema a každej mi řekl něco jinýho - jeden poradil založit, druhej ne :-(
Tak si vyber že?

In reply to by ušák

ano státní podporu budeš mít jen na jednom, alke jinak jich můžeš mít i víc, ale na těch dalších už nedostaneš st. podpiu takže je lešpí když už si platit na jednom maximuxm pro získ. státní podpory a další peníze zas třeba investovat jinam :) pokud máš teda na zbyt :)) každopádně není třeba od věci pokud máš rodiče, kteří penzijko nechtějí a můžeš jim důvěřovat založit si ho na jejich jméno a rč.. u starších lidí jsou podmínky lepší protože tam lze peníze vybrat po 60 letech věku a 5letech trvání.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka