otěhotnění po mireně?

07.08.2012

Ahoj všem, jsem tu nová, 26/6 mi Dr. vyndala Mirenu a už mi z toho snažení hrabe, protože ani nevím, jak mám dlouhý cyklus, kdy ovuluju atd., jen jsem strašně začala tikat a chci otěhotnět hned, nejsem schopná se soustředit na práci, nic neudělám... Je tady nějaká jiná začínající snažilka v podobném věku (35), která je na tom stejně?

Ahojky,já měla Mirenu dva roky,vubec jsem s ní nemenstruovala,po vyndání se cca do 14 dní dostavila menstruace a měsíc na to jsme byli těhotný.Je ale pravda že naše první dcerka se povedla taky hned na poprvé,ted jsem cca 17.týden těhu...takže ti přeji brzy :€O: hlavně žádný stresy,užívejte s partnerem a ono to brzy přijde :€s€: :€O: :a: Míša

In reply to by m.misule

Děkuji za povzbudivou odpověď, Míšo. Já špinila hned po vyndání a po 36 dnech znova (den a půl něco jako veeelmi slabá menstruace), tak nevím, jestli to byla vůbec menstruace, večer musím skočit pro teploměr, začnu měřit BT a zkusím vysledovat ovu.

In reply to by nani77

:€s€: taky jsem neměla typickou MS,jen takové špinění,ale hned potom se zadařilo a říkal mi to i doktor ,že po vyndání tělíska je šance největší...a s cyklem s nedělej starosti,jsem podruhé těhu a moje ovulace není vubec tabulková,protože v obouch případech jsme otěhotněli dost pozdě po MS. :€s€: držím ti palečky :€s€:

In reply to by nani77

můj začátek byl plný obav,radosti a štěstí.Vubec jsem tomu nemohla věřit,že se to na poprvé povede .Strašně jsme se na miminko těšili,aleprvní týdny byli dost náročný.měla jsem hrozný nevolnosti a to trvalo do 4.měsíce,pak se to srovnalo,ale v tu chvíli jsem z toho byla dost neštastná a říkala si,že pro nic jiného na světě bych tohle nechtěla znovu zažít..no a pak se začal mrnousek vrtet,řekli nám že to bude holčička a já si mimi začla konečně užívat...všechny ty kopanečky...nádhera,no a ted jí jsou 2 roky a je to moje zlatíčko .Těším se až nam na prsti kontrole prozradí,co se nám v bříšku ukrýva tentokrat...jej,to je román :s: :s: měj hezký den :a: :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka